Reklama

Prague Harley Days 2019: premiéra elektromotocyklu LiveWire

Po loňských oslavách 115. výročí Harley-Davidson znovu ožije pražské holešovické výstaviště v rytmu silných strojů a nejen jich. Další ročník Prague Harley Days se bude konat ve dnech 5. a 6. července 2019 a návštěvníci se mohou těšit na dva dny zábavy pro celou rodinu.

Bezplatné testovací jízdy, česká premiéra prvního sériového elektrického stroje H-D LiveWire, koncerty, galavečer thajského boxu, výstavy, soutěž o nejlepší upravený motocykl a tradiční spanilá jízda Prahou – takové budou Prague Harley Days 2019.

Spanilá jízda centrem Prahy
Podobně jako loni, i letos budou motory Harley-Davidson burácet Prahou, kterou by v jeden moment mělo projet více než 1 000 těchto legendárních strojů. Druhý den Prague Harley Days odstartuje spanilou jízdou harleyů, jenž v sobotu 6. července vyrazí z holešovického výstaviště, podél nábřeží směrem do centra.

1 2016 Prague Harley Days (4)1 2016 Prague Harley Days (5)Prague Harley Days

Pestrá paleta zábavy pro jezdce i pro širokou veřejnost
Letošní Prague Harley Days budou mít co nabídnout jak těm, pro které se jízda na motocyklu stala životním stylem, tak návštěvníkům, kteří se k aktivní jízdě teprve chystají nebo se jim zkrátka atmosféra nezávislosti a individualistického přístupu k životu líbí bez ohledu na jejich vztah k motorismu. K dispozici bude totiž řada testovacích strojů, výstavy nových i historických motocyklů nebo vystoupení motocyklových kaskadérů, ale také soutěž o nejpůsobivější upravený motocykl, galavečer Muay Thai a nespočet dalších atrakcí. Tradičním standardem této mezinárodní harleyářské události je široký výběr jídel, občerstvení, pití, kávy a samozřejmě i piva nebo ostřejších nápojů, kteří jsou partnery Prague Harley Days 2019.

Technologie nové epochy bude představena v Praze
Organizátoři jednají o možnosti uspořádat na PHD 2019 oficiální představení produkčního modelu LiveWire – prvního sériově vyráběného motocyklu Harley-Davidson, který se má ještě letos objevit ve vybraných showroomech H-D.

1 2016 Prague Harley Days (2)1 2016 Prague Harley Days (6)1 2016 Prague Harley Days (3)

Základní vstupné na oba dva dny je stanoveno na 600 Kč, ke vstupence zakoupené v předprodeji obdrží každý účastník speciální „nabíjecí“ platební kartu a kelímek s motivy Harley-Davidson. Senioři, děti do 15 let a hendikepovaní mají vstup zdarma.

Více informací o Prague Harley Days lze najít na stránkách: www.pragueharleydays.cz.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama