Reklama

Navrhněte si nádrž svého Harleje

Americký Harley-Davidson se spojil s nejlepšími umělci současnosti a zahajuje soutěž v designu s názvem Art of Custom, které se můžete zúčastnit i vy.

Nová soutěž Art of Custom byla světovým médiím představena ve slavné části Miami zvané Wynwood Art District. Oblast je známá především tím, že nejproslulejším “pouličním” umělcům světa poskytuje zdi jako čisté plátno pro jejich tvorbu. Hlavní představitel a umělec s přezdívkou Lebo, jehož umění zkrášluje zdi a galerie ve Wynwoodu, zahájil kampaň tvorbou tří custom designů nádrží. Od 17. března 2012 si všichni zájemci mohou stáhnout šablonu nádrže na stránkách českého importéra a zhmotnit svou představu. Ostatní návštěvníci stránek pak zvolí preferované návrhy, přičemž prvních padesát postoupí před porotu. V ní sedí i členové Harley-Davidson styling týmu a hlavní představitelé soutěže Lebo a Terry Bradley. Ti pak výběr zúží na deset finalistů z celého světa.

Veřejnost poté může hlasováním vybrat vítěze, který navštíví domov americké značky Harley-Davidson v Milwaukee ve Wisconsinu, kde si prohlédne svůj vlastní design reprodukovaný na Sportsteru. Ten bude od té doby patřit jen jemu. Designy dvou soutěžících, kteří se umístí za ním, budou ztvárněny na nádržích a vystaveny v muzeu Harley-Davidson. Soutěž nabízí jedinečnou příležitost se vyjádřit a ukázat své umění. Příjem grafických návrhů končí v pondělí 30. dubna 2012. Pokud se zúčastníte, přejeme hodně štěstí.

HDnadrze3HDnadrze4HDnadrze6HDnadrze5HDnadrze2Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama