Reklama

Harley-Davidson Road King: stavba ve stylu baggeru

Model Road King bývá často terčem mnoha stavitelů, kteří na něm rádi předvádí svůj um. Musí se nechat, že většina těch staveb je povedených, stejně tak jako třeba tenhle ve stylu baggeru s dominantním 32 palcovým kolem. Ostatně ono těch dominant na téhle stavbě naleznete více.

Za každou stavbou stojí velké množství práce a času, od prvotního nápadu až po samotnou realizaci, jsou to stovky hodin strávených v garáži. Ale ten pocit, když na váš stroj vrhají obdivné pohledy vaši kamarádi, nebo návštěvníci customerských výstav a soutěží, ten zkrátka stojí za to.

1 Harley Davidson Road King stavba bagger (2)1 Harley Davidson Road King stavba bagger (3)

Na tomhle baggeru můžeme téměř ukázkově vidět, jak perfektně posloužil model Harley-Davidson Road King k jeho stavbě a také, jak náročná ta přestavba byla. Kompletně se musel předělat rám, různě se zkracovalo, natahovalo, ohýbalo, až do konečné podoby, která dokázala pojmout motor i zadní kyvnou vidlici a udržet to jen pár centimetrů nad zemí.

Typickým rozpoznávacím prvkem Road Kinga je dvojice bočních kufrů, kterou customeři ponechali, jen ji protáhli dozadu, aby kopírovali tvar zadního protaženého blatníku, který plynule navazuje na hnědé kožené sedlo. Tak trochu v retro stylu je přední světlomet a chromové 32 palcové přední kolo, ovšem jen do té chvíle, než zasednete za jeho řídítka a pocítíte ten mohutný zátah motoru.

1 Harley Davidson Road King stavba bagger (4)1 Harley Davidson Road King stavba bagger (1)

Samozřejmostí je velké množství doplňků v chromu a velmi dobře vypadá i dvojice titanových lomených výfuků. Líbí se nám kombinace černé a hnědé barvy s jemnými žlutými odlesky, která vyzdvihuje noblesu celého stroje.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama