Reklama

Combat Bomber: extrémní dvouválec

Americkou značku Combat zná jen málo z nás, ale pokud vám řekneme, že se dříve jmenovala Confederate Motorcycles, bude pár z vás vědět o co jde. Tato firma se totiž specializuje na ručně stavěné unikátní motocykly poháněné vidlicovými dvouválci.

Nový křižník Bomber je postaven na základech modelu FA-13, jen do svého života dostal některé komponenty, které z něj udělaly mohutnější stroj a jeho ergonomii upravili tak, abyste se ještě více cítili jako jezdec cruiseru. Každý kus je stavěn přímo na míru zákazníkovi. Motocykl dostal nové sedlo potažené koňskou kůží, které tento fakt ještě více umocňuje. Většina dílů je vyráběna a obráběna ručně, na jednom motocyklu se pracuje přibližně kolem 800 hodin.

1 Combat Bomber (1)1 Combat Bomber (2)1 Combat Bomber (3)

Motocykl je poháněný vzduchem chlazeným dvouválcem V-Twin S&S o zdvihovém objemu 2163 ccm, výkonu 145 koní při 5100 otáčkách a maximálním točivém momentu 217 Nm při 200 otáčkách. Maximální rychlost je vyšší než 250 km/h. Motor je usazený v ručně vyrobeném hliníkovém rámu. Podvozek je plně nastavitelný vpředu i vzadu. Na výběr budete mít ze dvou variant, buď v leštěném hliníku nebo v černé barvě. Prodejní cena bude začínat na částce 100 tisíc britských liber.

Zdroj: Combat MotorsLogin Přihlásit Registrace ›

 
Reklama