Reklama

8. Prague Harley Days 2020: vstup ZDARMA

Prague Harley Days, které se letos spojují s BurgerFestem a Koncertem pro 10 milionů nabízí poprvé a naposledy ve své historii, vstup zcela ZDARMA! Všichni návštěvníci si tak zcela bezplatně budou moci užít tři dny plné silných strojů, skvělé muziky, dobrého jídla a pití, adrenalinu i zábavy pro celou rodinu.

První zářijový víkend, 4. – 6. září 2020 se tak může Praha i holešovické Výstaviště skutečně těšit na opravdu velkou akci po dlouhé době. 8. ročník Prague Harley Days milovníky silných strojů, adrenalinu, zábavy, dobrého jídla a pití rozhodně nezklame. Chybět pochopitelně nebude ani tradiční spanilá jízda centrem Prahy, zkušební jízdy na motocyklech Harley-Davidson zdarma, zábava pro celou rodinu, custom bike show, výstava nových motocyklů, včetně očekávaného modelu Harley-Davidson Pan America a mnoho dalšího.

Letošní Prague Harley Days budou mít navíc zcela unikátní večerní program. Díky propojení s projektem Koncert pro 10 milionů bude hudební složka patřit právě finálovému koncertu celého projektu. Ten je určen všem zdravotníkům a lidem v první a druhé linii. Celý koncert bude přenášen živě na sociální sítě a účast na něm přislíbili například Support Lesbiens, ZakázanÝ ovoce, Yo Yo band, The Silver Spoons a další.

1 2016 Prague Harley Days (1)1 2016 Prague Harley Days (2)1 2016 Prague Harley Days (5)

A nadchne i legendární BurgerFest, který nabídne kuchařské show a workshopy, z Německa dorazí Karl-Heinz Drews a nebudou pochopitelně chybět ani šťavnaté burgery ve všech možných podobách, ale ani možnost připravit si vlastní burger a zasoutěžit si o hodnotné, nejen gastro, ceny.

Pokud ještě nemáte plán na první zářijový víkend, dorazte na holešovické Výstaviště. Akce se uskuteční za dodržení všech preventivních bezpečnostních a hygienických opatření přímo pod širým nebem. Pořadatelé zároveň chystají speciální VIP zóny, do kterých bude možné si na místě zakoupit limitovaný počet vstupenek.

Organizátoři myslí pochopitelně na všechny, kteří si vstupenky již zakoupili a nabídnou jim hned tři možnosti, jak s nimi naložit. Mohou je využít pro Prague Harley Days 2021, popřípadě si nechat vstupné na místě vrátit oproti předložené vstupence nebo si vstupenku nechat převést na speciální VIP, což je nejlákavější varianta. V rámci VIP vstupenky získají možnost soukromé kuchařské lekce s některým z vyhlášených šéfkuchařů nebo se naučí správně si načepovat vlastní pivo.

Více informací naleznete na www.pragueharleydays.cz.

Připomeňte si, jak jste se bavili v předcházejících ročnících.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama