Reklama

Indian FTR 1200 S: přestavba Bonmotard

Společnost Bonmoto letos slaví 22. výročí svého založení a při této příležitosti si nechala u Indian Praha přestavět model FTR 1200 S na závodní speciál Bonmotard. Výsledkem je ještě sportovnější verze FTR než sériová. Jedná se o vůbec první přestavbu tohoto modelu ve střední a východní Evropě.

Suzuki V-Strom 800DE: cestovní enduro

Více než dvě desetiletí je srdcem motocyklů značky Suzuki véčkový motor. Překvapením pro všechny bylo, když japonský výrobce přišel s novým řadovým dvouválcem, který bude pohánět hned dva jejich zcela nové modely. Nekapotované GSX-8S a cestovní enduro V-Strom 800DE.

CFMOTO 450SR: s aerodynamickými křidélky

Sportovní novinka byla představena vloni jako koncept sportovního motocyklu SR-C21. Štíhlé tvary jsou vkusně doplněny o aerodynamická křidélka a ty jsou v kombinaci s dvouválcovým řadovým motorem zárukou svižné a zábavné jízdy.

BMW R 1250 RS 2023: s barevným displejem a navigací

Zkratka RS u BMW už více než 40 let označuje cestovní motocykly se sportovním naladěním a s bohatou výbavou. Model R 1250 RS dostal od příštího roku do standardní výbavy několik dalších funkcí, které vaši jízdu ještě více zpříjemní.

Honda CMX1100T Rebel Touring: s polokapotáží a kufry

Honda rozšiřuje svoji rebelskou nabídku o další verzi svého cruiseru. Touring je vybaven aerodynamickou polokapotáží a pevnými kufry, aby vaše cestování v sedle tohoto motocyklu bylo co nejvíce komfortní. K tomu vám pomohou i elektroničtí asistenti, jako je tempomat, kontrola trakce nebo tři přednastavené jízdní režimy.

Vespa Primavera Color Vibe: exploze barev

Model Primavera od italské Vespy si v příštím roce budete moci pořídit v atraktivní dvoubarevné kombinaci se speciálním lakováním. Jedinečnost ještě potvrdí i exkluzivní tyrkysové ráfky kol vyrobené speciálně pro tuto verzi Color Vibe.

Ducati Streetfighter V4, V4S a V4 SP2 2023: nekapotované šílenství

Ducati představila nekapotovanou Streetfighter V4 ve dvou variantách, základní V4 a okruhovou raketu SP2. Je vlastně skoro tak ostrá, jako její kapotovaná sestra Panigale V4 a vlastně bychom mohli říct, že dávají zákazníkům na výběr, jestli se chtějí po okruhu prohánět na nahatém nebo na kapotovaném čtyřválci.

Test Aprilia SR GT 125 a SR GT Sport 200: dvojitá zábava do města

Vzali jsme si na test dva identické skútry od italské Aprilie. Mají stejný sportovní design, jsou stejně pohodlné, stejně praktické a liší se jen v barvě. Nebo ne? Učitě ne! V každém z nich tluče jiné srdce a jeden z nich můžete dokonce řídit, pokud máte pouze řidičský průkaz na automobil, tedy skupinu „B“.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama