Reklama

KTM 1390 Super Duke R: peklo na zemi

Jestli se dá říct o nějaké motorce, že je peklem na zemi, tak rozhodně o Super Duke od KTM. A jestli jste si mysleli, že poslední generace 1290 je ztělesněním zla, tak vězte, že peklo může být ještě pekelnější. Na scénu přijíždí nová 1390 Super Duke R.

Royal Enfield Shotgun 650: dvouválcový cruiser

Na motocyklovém festivalu Motoverse v indickém státě Goa představil Royal Enfield nový cruiser Shotgun 650. Příliš mnoho informací k němu nesdělil, ale dá se předpokládat, že bude poháněný jejich stávajícím dvouválcovým motorem o zdvihovém objemu 648 ccm.

Suzuki GSX-S1000GX: s elektronicky nastavitelným podvozkem

Suzuki vstupuje na trh cestovních motocyklů se sportovní povahou. Poháněný je litrovým čtyřválcovým motorem s výkonem 152 koní. Motocykl dostal nový větrný štít, který bude lépe chránit před nepříznivými vlivy počasí. Má také kompletně přepracovaný podvozek a je vybaven bohatou elektronickou výbavou.

BMW R 12 nineT a R 12: roadster nebo cruiser?

Máte raději roadstery nebo klasické cruisery? Je to jen na vás, bavorský výrobce přichází s oběma verzemi, kde motor boxer o zdvihovém objemu 1170 ccm usadil do zcela nového rámu, díky kterému dosáhli klasičtějšího motocyklového vzhledu. Ať už roadster R 12 nineT nebo cruiser R 12, oba vám umožní vlastní úpravy a postavit si motocykl přesně podle vašich představ.

Honda ST125 Dax 2024: jezevčík v nových barvách

Více než čtyři desetiletí trvalo, než se do evropské nabídky navrátil malý, dlouhý a unikátní model Dax. Jeho jedinečnost podtrhuje také typický lisovaný ocelový rám, který sahá od spodní části sedla až k chromovaným řídítkům a připomíná svýma krátkýma „nohama“ a dlouhým tělem jezevčíka. Do příštího roku vyjede v nové modré perleťové barvě.

Test Ducati Diavel V4: ďáblovo pokušení

Emoce, jedinečnost a neskutečná síla motoru, to je Diavel V4, italský ďábel, který vás pohltí do svých spár už po prvních pár kilometrech. Motocykl, který ve vás probouzí touhu po rychlé jízdě, touhu po dobrodružství, touhu po nekonečném množství zatáček. Tohle je výjimečný stroj, v jehož srdci bije motor ze superbiku Panigale V4.

Test Indian FTR 1200 R Carbon: nezkrotný Američan

Kdo by odolal svezení na motocyklu, jehož kořeny sahají až k plochodrážním motocyklům? Když k tomu ještě přidáte stylový vzhled s karbonovými doplňky, přesně fungující podvozek a svižný motor, máte zaručeno, že se domů vrátíte s úsměvem, plní dojmů a v hlavě už se vám bude rodit plán, na další výjezd za klikatými silnicemi.

Test CFMOTO 800MT Explore: all inclusive nabídka

U cestovních endur je ve většině případů ve standardní nabídce jen tempomat, vyhřívané rukojeti, ABS, kontrola trakce a pár jízdních režimů. Vše ostatní bývá součástí příplatkové výbavy. Tomu všemu teď udělal čáru přes rozpočet model CFMOTO 800MT Explore, jeho výbava je slovy dovolenkářů přímo „ultra all inclusive“. Nevěříte? Tak čtěte dál.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama