Reklama

BMW S1000 RR 2023: s aerodynamickými křidélky

Supersportovní motocykl BMW S1000 RR byl poprvé představený už v roce 2009. Do příští sezóny vyjíždí s přepracovaným motorem, upraveným podvozkem a vybaveným novými asistenčními systémy Brake Slide Assist a DTC Slide Control. Do výbavy dostane také přítlačná aerodynamická křidélka.

Test Honda NT1100: tichá voda břehy mele

Přísloví „tichá voda břehy mele“ perfektně vystihuje letošní novinku Honda NT1100. Nevýrazný motocykl, který v davu celkem snadno přehlédnete, je ve skutečnosti praktický stroj, snadno se ovládá a rychle si na jeho jízdní projev zvyknete. Kdo nehledá krasavce, ale kvalitní motocykl za rozumnou cenu, je tady na správném místě.

Kawasaki Z125 a Ninja 125 2023: v nových barvách

Nekapotovaná Z125 i sportovní Ninja 125 patří mezi velmi oblíbené motocykly mezi začínajícími motorkáři. Obě jsou v základní verzi vybaveny ABS a spolu se spolehlivým motorem s výkonem 15 koní jsou zárukou příjemného vstupu do jednostopého světa. Pro příští rok přichází v nových barvách.

Moto Guzzi V100 Mandello Aviazione Navale: inspirováno stíhačkou F-35B

Do prodeje půjde jen 1913 číslovaných motocyklů limitované edice V100 Mandello Aviazione Navale s jedinečným designem inspirovaným stíhačkami F-35B. Spolupráce značky Moto Guzzi s italským námořnictvem trvá již více než sto let. Toto výročí spolu oslavili na palubě letadlové lodi Cavour.

Honda CB1000R 2023: v modré metalíze

Honda si pro své nejvýraznější modely CB1000R, CMX500 Rebel a Monkey připravila pro příští sezónu nové barvy. Jednou z nejatraktivnějších bude verze CB1000R Black Edition v matné modré metalíze Mat Jeans Blue Metallic. Verze CB1000R bude oděná do červené metalízy Bordeaux Red Metallic.

KTM 890 Adventure R 2023: špičkový podvozek a elektronika

Po dvou letech od představení modelu KTM 890 Adventure přichází oranžoví také s verzí R, která má vylepšený podvozek, elektroniku a přepracovanou kapotáž. Zajímavou novinkou je služba Demo Mode, kde vám po určitý počet kilometrů ponechají k vyzkoušení všechny příplatkové elektronické asistenty.

Ducati Monster SP: špičkový podvozek a brzdy

Ducati představuje exkluzivní verzi svého hravého modelu Monster. Označení SP znamená, že se vám do rukou dostane motocykl s kvalitnějším podvozkem, ještě více „kousavými“ brzdami a s nižší váhou.

Test CFMOTO 650GT Premium: motorka pro každý den

Po nekapotovaném modelu MT650 jsme do testu přibrali také jeho sourozence, cestovní CFMOTO 650GT, vybaveného praktickými kufry a cenovkou začínající na částce necelých 170 tisíc. Také v tomto případě jsme byli mile překvapeni nejen jízdními vlastnostmi, ale i jeho výbavou.


Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama