Ducati Multistrada Experience 2021: otestujte novinku v terénu

Ducati pro vás přichystala zcela nový koncept testovacího dne. Tentokrát se kromě silnice, podíváte i do lehčího terénu a zjistíte, jaké schopnosti mají motocykly modelové řady Multistrada a Scrambler Desert Sled.

Ducati Diavel 1260 S: limitovaná edice Black and Steel

O víkendu byla na autosalonu MIMO Motor Show v Miláně představena ve světové premiéře další limitovaná edice modelu Diavel 1260 S. Je inspirovaná konceptem „Materico“ a její design je asymetrický v barevné kombinaci lesklé šedé, matné černé s dominantními detaily v žluté barvě.

KTM 300 EXC TPI Erzbergrodeo 2022: Ready to Race

KTM představilo speciální verzi endura 300 EXC TPI s označením Erzbergrodeo. Ještě žádné jiné hard enduro nebylo tak ostré, aby si zasloužilo tradiční KTM označení „Ready to Race“, tedy až na tuhle novinku.

Tip na unikátní výstavu historických motocyklů: Veteran Mania v Praze

Jedinečná výstava legendárních historických exponátů zejména z motocyklového předválečného období odstartuje 11. června na střechách Křižíkových pavilonů holešovického Výstaviště a vyvrcholí 5. září. Návštěvníci výstavy motocyklových veteránů, se mohou těšit na 100 exponátů ze soukromé sbírky sběratele a spoluorganizátora Radka Uhlíře.

Moto Morini X-Cape 2022: malé cestovní enduro

Na autosalonu v Pekingu představila italská značka Moto Moriny novinku X-Cape, adventure motocykl střední kubatury, který by chtěla vyslat do světa již v příštím roce.

Test Harley-Davidson Pan America 1250 Special: odvážnému štěstí přeje

Překvapení sezóny! Tedy upřímně, nečekala jsem od Pan Americy žádný zázrak, ale už po prvním dni v jejím sedle mi spadla brada dolů, a to jsem ještě nevěděla, co tahle Američanka dokáže v terénu. Harley-Davidson mi s tímhle cestovním endurem doslova vyrazil dech, a to nemají s touto kategorií motocyklů pražádnou zkušenost. Good job, guys!

Test BMW R 1250 RT: revoluce u cestovní klasiky

Po dlouhá desetiletí je synonymem komfortního cestování modelová řada RT s osvědčeným plochým dvouválcem. Jak jsem se mohl přesvědčit, věci které fungují se nemění, ovšem poslední evoluce RT je opravdu povedená a v mnohém i revoluční.

Test Honda Forza 750 DCT: maximální komfort

Na tenhle test nezapomenu ani já, ani Forza 750. Kdyby mi před tím někdo řekl, že s ní pojedu v hustém dešti se sněhem a s teplotou lehce nad nulou, klepala bych si asi na čelo, zejména, když jsem opouštěla Prahu za svitu hřejivých paprsků slunce. Konec dubna, kdo by čekal chumelenici, že? Osud tomu však chtěl a Forza tak zažila doslova, křest ohněm. Obstála?


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama