Reklama

Yamaha potvrdila další výrobní sérii závodního motocyklu YZF R1M Hlavní obrázek k článku: Yamaha potvrdila další výrobní sérii závodního motocyklu YZF R1M

Fenomenálního úspěchu dosáhla první výrobní série okruhového motocyklu Yamaha YZF-R1M. Téměř tryskem byla vyprodána jen krátce po jejím představení.

Nyní máte jedinečnou možnost pořídit si tento bike našlapaný nejnovějšími technologiemi, které využívají také dva první jezdci královské třídy MotoGP, Valentino Rossi a Jorge Lorenzo. Oba dva muži spolu soupeří o titul Mistra světa a zároveň jsou oba továrními jezdci Yamahy. To už o něčem svědčí, ne?

Superbike pohání motor o obsahu 998 ccm, který vám na každý kilogram své hmotnosti nabízí výkon jednoho koně. Získáte tedy dvousetkoňové stádo na dvě stě kilogramů hmotnosti. Kromě toho budete mít váš bike ABS a kontrolu trakce fungující v závislosti na náklonu. Kompletní telemetrii zajišťuje šestiosá gyroskopická měřící jednotka, odpružení ERS dodává firma Öhlins.

Cena motocyklu je 669 990 Kč vč. DPH a objednávat si jej můžete pouze prostřednictvím on-line aplikace na tomto odkazu. Superbike si tu zarezervujete a následně musíte k vašemu nejbližšímu dealerovi, kde spolu dokončíte objednávku.

V souvislosti s tímto bude Yamaha pro všechny nové majitele R1M pořádat exkluzivní Yamaha Racing Experience, kterou povede ostřílený jezdec MotoGP, Colin Edwards. Provede vás jak teoretickou, tak praktickou částí tréninku. Navíc vám inženýři z Yamahy nastaví motocykl přesně na míru, tak aby šlapal co nejlépe a vy jste z něj dokázali vytěžit co nejvíce. Více informací naleznete na stránkách Yamaha Racing Experience.

Neméně úspěšná je i homologovaná verze Yamaha YZF R1, která se s velkou převahou stala letošním Motocyklem roku 2015. Pro příští rok si ji můžete pořídit v parádní žluto-černé výroční edici Speed Block.Login Přihlásit Registrace ›