MS-Moto: Představení nového motocyklu Peugeot MGP30 Hlavní obrázek k článku: MS-Moto: Představení nového motocyklu Peugeot MGP30

V Sasku byl představen lokálním médiím a sponzorům nový tovární tým Peugeot, který se zúčastní mistrovství světa Moto3.

V Karthale na Sachsenringu v Hohenstein-Ernstthalu byl v pátek představen nový tým Peugeot MC Saxoprint a byly prezentovány i nové motocykly Peugeot MGP30 a jak jistě motocykloví fanoušci dobře vědí, tak motocykl Peugeot je totožný s bikem Mahindra MGP3O.

Za Mahindra Racing byl přítomen ex-pilot Grand Prix Andreas Leuthe, který je v indické továrně zaměstnán jako Head of Alliances & Motorsport strategie.

Jelikož Racing Team Germany byl „ukončen“, tak pro závodění v MS-Moto3 byla založena nová firma. Novým týmovým šéfem je Terrell Thien, šéftechnikem je pak pro Johna McPheeho Mark Keen, pro Alexise Masboua Toni Gruschka.

Už příští týden se vydá týmový truck směrem Španělsko, kde se 23.-24. února zúčastní tým Peugeot Motocycles Saxoprint testů v Jerezu, Potom se konají v Jerezu od 2. do 4. března první oficiální testy IRTA.

Dnešní týmové představení se ale konalo bez jezdců GP Masboua a McPheea.

Oficiální týmová prezentace se bude konat se zástupci Peugeot Motocycles z Francie, s týmem SAXOPRINT a s jezdci Alexisem Masbouem a Johnem McPheem 3. března v restauraci Don Pepe ve španělském Jerezu. Teprve tam uvidíme tovární motocykly Peugeot-Moto3 v barvách, v jakých budou startovat při prvním závodě sezóny 20. března v Kataru.

peugeot2Login Přihlásit Registrace ›

Reklama