Reklama

KTM RC 390 R: limitovaná edice závodního stroje Hlavní obrázek k článku: KTM RC 390 R: limitovaná edice závodního stroje

Pro svoji hravost a lehkost, s jakou se pohybuje po závodní dráze, si získala RC 390 velkou oblibu a to nejen u závodníků. V KTM si toho jsou velmi dobře vědomi a tak do nabídky přidali i limitovanou sérii s označením R. Pozor ale, bude jich vyrobeno jenom 500 kusů.

No a jako bonus vám k ní přihodí i závodní kit. Oproti původní KTM RC390 má eRková verze lepší, plně stavitelný podvozek od firmy WP. Pro vyšší účinnost motoru v závodním režimu dostala kratší trubky sání. Za nastavitelnými řídítky bude mít jezdec více sportovnější posaz a myslím, že také velmi ocení sklápěcí páčky, které jsou rovněž stavitelné.

1 KTM RC 390 R (2)1 KTM RC 390 R (4)1 KTM RC 390 R (5)

Za tuhle sportovně upravenou krasavici však počítejte s vyšší cenou. Oproti standardu totiž stojí o 70 tisíc korun víc, pořídit si ji tedy budete moci za cenu kolem 220 tisíc korun. Ovšem pokud se s ní chystáte na závodní trať, neobejdete se bez závodního kitu, jehož cena je 11 tisíc eur, tedy téměř tři sta tisíc, ale už se s ní budete moci vydat na startovní rošt v mistrovství SSP 300, neboť závodní kit je pro tyto účely homologován.

1 KTM RC 390 R (1)1 KTM RC 390 R (3)

Závodní kit obsahuje více než 230 dílů a naleznete v něm například titanový výfukový systém Akrapovič SSP300 EVO02 s řídící jednotkou, velké množství různých zadních rozet, účinnější chladič, náhradní kola, bezspojkové řazení a samozřejmě i závodní kapotáž.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama