Ducati Den 2018 na okruhu v Mostě: registrace zahájena Hlavní obrázek k článku: Ducati Den 2018 na okruhu v Mostě: registrace zahájena

Moto Italia s.r.o. pořádá tradiční Ducati Den na Autodromu v Mostě. Tentokrát se sejdeme ve středu 20. 6. 2018 a budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet si i novinku Panigale V4.

Okruhový den je určen pro všechny majitele motocyklů Ducati, ale i pro majitele strojů konkurenčních značek. Bude se jezdit v čase od 9 do 13 a od 14 do 18 hodin, vždy po 20 minutách. Rezervace jízd již byla zahájena, je nutno si stáhnout formulář. Rezervovat jízdy předem si mohou pouze majitelé strojů Ducati. Cena jedné jízdy v předprodeji je 450 Kč, na místě pak 600 Kč. Majitelé strojů jiných značek budou jednotlivě obsazovat volná místa přímo na místě. Cena jedné jízdy pro ne-Ducati bude 900 Kč.

V rámci Ducati Dnu budete moci vyzkoušet i nejžhavější novinku této stáje, Ducati Panigale V4. V každé jízdě budou k dispozici čtyři stroje, cena zapůjčení na jednu jízdu je 1.000 Kč + místo na trati (500 Kč nebo můžete využít vlastní jízdu rezervovanou viz. výše), rezervace na telefonu 284 821 148.

1 Ducati Panigale V4 (2)1 Ducati Panigale V4 (3)

Budete-li chtít vyzkoušet i ostatní novinky značky Ducati, budou tu na vás čekat rovněž. Zápis na testy bude možný od 8. června 2018.

Souběžně s touto akcí budou probíhat na parkovišti uvnitř poslední zatáčky i bezplatné ukázkové kurzy Bezpečně na motorce AKADEMIE, rezervace předem není nutná.

UPOZORNĚNÍ - na okruhu platí hlukový limit 102 dB. Všechny motocykly ho musí plnit, jinak hrozí vyloučení z jízd. Máte-li standardní homologovaný výfuk, je to OK. Máte-li nehomologovaný, MUSÍTE MÍT UCPÁVKU (dB killer) A ZÁROVEŇ plnit hlukový limit.

Veškeré informace naleznete na stránkách Ducati Czech.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama