Reklama

Zlatá kniha vítězů IRRC Hlavní obrázek k článku: Zlatá kniha vítězů IRRC

Po roční přestávce by se opět měl konat seriál Road Racingu pod názvem «International Road Racing Championship», zkráceně IRRC. Přinášíme vám přehled nejúspěšnějších jezdců historie tohoto šampionátu, který se pravidelně jezdí i v České republice.

Zlatá kniha nejlepších pilotů IRRC

2019-SBK: 1. Davey TODD (GB) - 2. Didier GRAMS (DE) - 3. Marek CERVENY (CZ)
2019-SSP: 1. Matthieu LAGRIVE (FR) - 2. Laurent HOFFMANN (BE) - 3. Christian SCHMITZ (DE)

2018-SBK: 1. Danny WEBB (GB) - 2. Didier GRAMS (D) - 3. Erno KOSTAMO (FI)
2018-SSP: 1. Matthieu LAGRIVE (F) - 2. Laurent HOFFMANN (B) - 3. Thomas WALTHER (D)

2017-SBK: 1. Sebastian LE GRELLE (B) - 2. Marek CERVENY (CZ) - 3. Didier GRAMS (D)
2017-SSP: 1. Joey DEN BESTEN (NL) - 2. Thomas WALTHER (D) - 3. Piere-Yves BIAN (F)

2016-SBK: 1. Vincent LONBOIS (B) - 2. Sebastian LE GRELLE (B) - 3. Didier GRAMS (D)
2016-SSP: 1. Marek CERVENY (CZ) - 2. Joey DEN BESTEN (NL) - 3. Thomas WALTHER (D)

2015-SBK: 1. Sebastien LE GRELLE (B) - 2. Johan FREDRIKS (NL) - 3. Didier GRAMS (D)
2015-SSP: 1. Marek CERVENY (CZ) - 2. Joey DEN BESTEN (NL) - 3. Laurent HOFFMANN (B)

2014-SBK: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Johan FREDRIKS (NL) - 3. Frank BAKKER (NL)
2014-SSP: 1. Joey DEN BESTEN (NL) - 2. Timothy BAKEN (B) - 3. Marek CERVENY (CZ)

2013-SBK: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Nicky DE WIT (B) - 3. Vick DE COOREMETER (B)
2013-SSP: 1. Laurent HOFFMANN (B) - 2. Thomas KREUTZ (D) - 3. Marcel ZUURBIER (NL)

2012-SBK: 1. Branko SRDANOV (NL) - 2. Didier GRAMS (D) - 3. Frank BAKKER (NL)
2012-SSP: 1. Laurent HOFFMANN (B) - 2. Torben REUELS (D) - 3. Hans SMEES (NL)

2011: 1. Dider GRAMS (D) - 2. Frank BAKKER (NL) - 3. Tom VAN LOOY (B)

2010: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Wim THEUNISSEN (NL) - 3. Thilo Häfele (D)

3 Nations Cup

2009: 1. Didier GRAMS (D) - 2. Stefan DEMEULEMEESTER (B) - 3. Wim THEUNISSEN (NL)
2008: 1. Stefan DEMEULEMESTER (B) - 2. Didier GRAMS (D) - 3. Johan FREDRIKS (NL)
2007: 1. Denny LANNOO (B) - 2. Alex VERLEYE (B) - 3. Bernd SCHEEDER (D)
2006: 1. Denny LANNOO (B) - 2. Wim VAN DEN BROECK (B) - 3. Didier BOELENS (B)
2005: 1. Kris JENNES (B) - 2. Wim VAN DEN BROECK (B) - 3. Patrick QUINTENS (B)
2004: 1. Kris JENNES (B) - 2. David DRIEGHE (B) - 3. Marnix D’HONDT (B)
2003: 1. Kris JENNES (B) - 2. Gunther ROELENS (B) - 3. Leon THIJSSEN (NL)



Login Přihlásit Registrace ›