Reklama

Začíná šampionát CEV Repsol 2019 Hlavní obrázek k článku: Začíná šampionát CEV Repsol 2019

Následující víkend začíná nejhodnotnější národní šampionát silničních motocyklů, španělský CEV Repsol. A i s českými jezdci. První závod se koná v portugalském Estorilu.

Jen připomínám, že Moto3 je zároveň Juniorské mistrovství světa, Moto2 pak mistrovství Evropy.

European Talent Cup

1 2 TYLER SCOTT USA IKONO LAGLISSE ACADEMY HONDA
2 3 PASQUALE ALFANO ITA LEOPARD IMPALA JUNIOR TEAM HONDA
3 4 KIKO MARIA POR LEOPARD IMPALA JUNIOR TEAM HONDA
4 6 DIRK GEIGER GER KIEFER RACING HONDA
5 7 DANIEL MUŇOZ FERNÁNDEZ SPA ONEFOREX CARDOSO SCHOOL RACING HONDA
6 8 KAS BEEKMANS NED ERNST DUBBINK EVENO RACING HONDA
7 9 FREDDIE HEINRICH GER HMA BLUMAQ RACING HONDA
8 10 ADRIÁN CRUCES SERRANO SPA TALENT TEAM ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
9 12 CHARLES AUBRIE FRA TEAM RLD RACING HONDA
10 14 CARLOS TORRECILLAS URBAN SPA GTRT SPAIN TORRECILLAS HONDA
11 15 JULEN AVILA CORTES SPA SOKOL RACE TEAM FMT HONDA
12 17 MARCEAU LAPIERRE FRA EQUIPE DE FRANCE - FILIÈRE GP HONDA
13 19 ANDREAS KOFLER AUT SOKOL RACE TEAM FMT HONDA
14 20 JACK HART GBR WILSON RACING HONDA
15 21 VINCENT FALCONE FRA TFC RACING HONDA
16 22 CLÉMENT ROUGÉ FRA EQUIPE DE FRANCE - FILIÈRE GP HONDA
17 23 ÁLEX MILLÁN GÓMEZ SPA ARO RACING HONDA
18 24 IVÁN ORTOLÁ DIEZ SPA SAMA GLOBAL ANGEL NIETO TEAM HONDA
19 25 LUIS MIGUEL VERDUGO DE LA TORRE SPA IKONO LAGLISSE ACADEMY HONDA
20 27 TOMMASO CAVADINI SWI TEAM MTA - DINOIL HONDA
21 28 IZAN GUEVARA BONNIN SPA CUNA DE CAMPEONES HONDA
22 29 DEAN BERTA VIŇALES SPA MVK DANI RIVAS TALENT TEAM HONDA
23 31 ROBERTO GARCÍA TINOCO SPA FAU55 EL SEÑOR DE LAS BOLSAS HONDA
24 32 JENNY RUOKOLAINEN FIN TRACK PUNK RACING HONDA
25 33 BRYAN-KIM DUPASQUIER SWI H43-TEAM NOBBY-CARXPERT-BLUMAQ HONDA
26 35 MARIUS HENRY FRA SELECT MACHINES HONDA
27 38 JUAN RODRÍGUEZ HERNÁNDEZ SPA CUNA DE CAMPEONES HONDA
28 39 RAÚL RODRÍGUEZ NUŇEZ SPA BLUMAQ HMA RACING HONDA
29 41 ERIC FERNÁNDEZ ROBLEDILLO SPA TEAM GRUPO MACHADO HONDA
30 42 SOMA GÖRBE HUN BESTER CAPITAL DUBAI JUNIOR TEAM HONDA
31 44 NOAH DETTWILER SWI TEAM MTA - DINOIL HONDA
32 45 LUCA DE VLEESCHAUWER BEL NYKOS RACING FOR LDV45 HONDA
33 47 FENTON HARRISON SEABRIGHT GBR WILSONS HONDA
34 48 GABIN PLANQUES FRA LARRESPORT BRADOL HONDA
35 49 JULIO GARCÍA GONZÁLEZ SPA JEREZ ANDALUCIA MOTOR TALENT HONDA
36 53 MICHAL BÚLIK SVK IGAX TEAM HONDA
37 54 FERMÍN ALDEGUER MENGUAL SPA BESTER CAPITAL DUBAI HONDA
38 55 MATYAS KONECNÝ CZE PINAMOTO RS HONDA
39 61 ILAN PERON FRA SELECT MACHINE HONDA
40 63 M. SYARIFUDDIN BIN AZMAN MAL DYNAVOLT INTACT SIC JUNIOR TEAM HONDA
41 64 DAVID MUŇOZ RODRÍGUEZ SPA JEREZ ANDALUCIA MOTOR TALENT HONDA
42 67 FILIPPO MARIA PALAZZI ITA BESTER CAPITAL DUBAI JUNIOR TEAM HONDA
43 69 MARCOS RUDA COMINO SPA CUNA DE CAMPEONES HONDA
44 70 JOSHUA WHATLEY GBR KRP HONDA
45 71 DAAN ALEXANDER BOOIJ NED SOKOL RACE TEAM FMT HONDA
46 72 MATTIA FALZONE ITA SIC 58 SQUADRA CORSE HONDA
47 74 DAIJIRO SAKO JPN CUNA DE CAMPEONES HONDA
48 75 JUSTIN FOKKERT NED TALENT TEAM HONDA
49 77 MATTIA VOLPI ITA SIC58 SQUADRA CORSE HONDA
50 78 DANIEL MOGEDA VENDRELLS SPA F. ANDREAS PÉREZ - LARRESPORT BRADOL HONDA
51 80 DAVID ALONSO GÓMEZ SPA SAMA GLOBAL ANGEL NIETO TEAM HONDA
52 84 ZONTA VAN DEN GOORBERGH NED TEAM SUPERB HONDA
53 86 MARIO MAYOR FRANCÉS SPA IKONO LAGLISSE ACADEMY HONDA
54 89 MARCOS URIARTE RODRÍGUEZ SPA MRE TALENT HONDA
55 92 DIOGO MOREIRA NASCIMENTO BRA TALENT TEAM ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
56 93 MARCO GAGGI ITA SOKOL RACE TEAM FMT HONDA
57 94 MARVIN SIEBDRATH GER BLUMAQ HMA RACING HONDA
58 95 JOSÉ ANTONIO RUEDA RUIZ SPA TALENT TEAM ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
59 99 MUHAMMAD HARITH HAZIQ BIN ZAMRI MAL DYNAVOLT INTACT SIC JUNIOR TEAM HONDA

CEV Repsol - Moto3

1 3 KEVIN ZANNONI ITA RGR TM RACING FACTORY TEAM TM
2 6 RYUSEI YAMANAKA JPN JUNIOR TEAM ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
3 7 BARRY BALTUS BEL SAMA GLOBAL ANGEL NIETO TEAM KTM
4 10 NICOLA FABIO CARRARO ITA RGR TM RACING FACTORY TEAM TM
5 13 FILIP REHACEK CZE IGAX TEAM KTM
6 18 RYAN VAN DE LAGEMAAT NED LAGEMAAT RACING KTM
7 19 VÍCTOR RODRÍGUEZ NUÑEZ SPA LAGLISSE ACADEMY HUSQVARNA
8 20 JOSÉ JULIÁN GARCÍA GARCÍA SPA FAU55 EL SEÑOR DE LAS BOLSAS KTM
9 22 AARÓN POLANCO MUŇOZ SPA CUNA DE CAMPEONES KTM
10 23 DAVIDE PIZZOLI ITA LEOPARD IMPALA JUNIOR TEAM HONDA
11 24 XAVIER ARTIGAS LÓPEZ SPA LEOPARD IMPALA JUNIOR TEAM HONDA
12 25 ADRIÁN FERNÁNDEZ GONZÁLEZ SPA LAGLISSE ACADEMY HUSQVARNA
13 27 ÁLEX DÍEZ RODRÍGUEZ SPA LEOPARD IMPALA JUNIOR TEAM HONDA
14 28 MATTEO BERTELLE ITA SIC 58 SQUADRA CORSE HONDA
15 30 MAX COOK GBR BRITISH TALENT TEAM HONDA
16 31 BILL VAN EERDE AUS ASIA TALENT TEAM HONDA
17 32 HARUKI NOGUCHI JPN ASIA TALENT TEAM HONDA
18 33 YUKI KUNII JPN ASIA TALENT TEAM HONDA
19 34 MARIO SURYO AJI INA ASTRA HONDA RACING TEAM HONDA
20 36 IZAM IKMAL MAL SIC JUNIOR TEAM HONDA
21 38 DAVID SALVADOR GÓMEZ SPA CUNA DE CAMPEONES KTM
22 50 JASON DUPASQUIER SWI H43-CARXPERT-BLUMAQ-KTM KTM
23 52 JEREMY ALCOBA FERRER SPA LAGLISSE ACADEMY HUSQVARNA
24 53 DENIZ ÖNCÜ TUR RED BULL KTM AJO KTM
25 54 ONDREJ VOSTATEK CZE IGAX TEAM KTM
26 58 IŇIGO IGLESIAS BRAVO SPA BAIKO RACING TEAM KTM
27 65 HIKARU ARITA JPN SIC58 SQUADRA CORSE HONDA
28 67 GERARD RIU I MALÉ SPA BAIKO RACING TEAM KTM
29 73 MAXIMILIAN KOFLER AUT SAMA GLOBAL ANGEL NIETO TEAM KTM
30 76 JULIÁN GIRAL ROMERO SPA JUNIOR TEAM ESTRELLA GALICIA 0,0 HONDA
31 78 IDIL MAHADI MAL SIC JUNIOR TEAM HONDA
32 81 ALEIX VIU COTOLÍ SPA SAMA GLOBAL ANGEL NIETO TEAM KTM
33 82 STEFANO NEPA ITA SN81 JUNIOR TEAM KTM
34 83 MEIKON YUJI KAWAKAMI BRA FUNDACIÓN ANDREAS PÉREZ 77 KTM
35 87 FAUSTINO CAÑERO CARRASCO SPA FAU55 EL SEÑOR DE LAS BOLSAS KTM
36 88 MATTEO PATACCA ITA SIC58 SQUADRACORSE HONDA
37 90 BRANDON SCOTT PAASCH USA FPW RACING KTM
38 99 CARLOS TATAY VILA SPA FUNDACIÓN ANDREAS PÉREZ 77 KTM

CEV Repsol - Moto2

1 3 SAM WILFORD GBR IDWE RACING KALEX
2 4 HECTOR GARZÓ VICENT SPA CNS MOTORSPORT TECH3
3 7 ADAM NORRODIN MAL SIC JUNIOR TEAM KALEX
4 8 MATTEO PORRETTA ITA GRUPO MACHADO-CAME KALEX
5 9 KEMINTH KUBO THA VR46 MASTER CAMP TEAM KALEX
6 10 TOMMASO MARCON ITA TEAM CIATTI SPEED UP
7 11 MATTEO FERRARI ITA GRESINI LAGLISSE ACADEMY KALEX
8 12* PEETU PAAVILAINEN FIN PINAMOTO RS YAMAHA
9 16 ALEX RUIZ CARRANZA SPA FUNDACIÓN ANDREAS PÉREZ 77 KTM
10 18 NIKI RIKHARD TUULI FIN TEAM STYLOBIKE KALEX
11 21 MATTHIAS MEGGLE GER DYNAVOLT INTACT SIC JUNIOR TEAM KALEX
12 23 CÉDRIC TANGRE FRA YOHANN MOTO SPORT MISTRAL
13 24 CHANDLER COOPER AUS PROMORACING KALEX
14 25 MARCEL BRENNER SWI KIEFER RACING KTM
15 27 KASMA DANIEL BIN KASMAYUDIN MAL DYNAVOLT INTACT SIC JUNIOR TEAM KALEX
16 29* LYVANN LUCHEL FRA EASYRACE TEAM YAMAHA
17 31 GERRY SALIM INA ASTRA HONDA RACING TEAM KALEX
18 32 RAMDAN ROSLI MAL ONEXOX TKKR SAG TEAM KALEX
19 33 DANI VALLE MUÑOZ SPA EASYRACE TEAM KALEX
20 35 BENIGNO RENE SOLIS USA BAIKO RACING TEAM KALEX
21 44* KEVIN ORGIS GER PINAMOTO RS YAMAHA
22 45* LEON ORGIS GER PINAMOTO RS YAMAHA
23 48* JOAN DÍAZ CORBELLA SPA DCR RACING TEAM YAMAHA
24 50 ANUPAB SARMOON THA VR46 MASTER CAMP TEAM KALEX
25 51 MATTEO CIPRIETTI ITA TEAM STYLOBIKE KALEX
26 55 YARI MONTELLA ITA TEAM CIATTI SPEED UP
27 57 EDGAR PONS RAMON SPA BAIKO RACING TEAM KALEX
28 61 ALESSANDRO ZACCONE ITA PROMORACING KALEX
29 66* PHILIPPE LE GALLO FRA YAMAHA LAGLISSE YAMAHA
30 70 TAKESHI ISHIZUKA JPN EASYRACE TEAM KALEX
31 77 MIQUEL PONS PAYERAS SPA H43 TEAM NOBBY TALASUR-BLUMAQ KALEX
32 84 AZLAN SHAH MAL ONEXOX TKKR SAG TEAM KALEX
33 88* ALESSANDRO ZETTI ITA FAU55 EL SEŇOR DE LAS BOLSAS YAMAHA
* Superstock 600



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama