WorldSBK: Pojede se místo v Argentině v Jerezu? Hlavní obrázek k článku: WorldSBK: Pojede se místo v Argentině v Jerezu?

Zda se letos bude konat v Argentině premiéra MS-Superbike, není zatím vůbec jasno. Mělo by se rozhodnout v nejbližších dnech. Místní promotér v San Juanu je optimistický, DWO už podstatně méně.

Předposledním závodním víkendem MS-Superbike 2018 je argentinský závod v San Juan ve dnech 13./14. října. Protože chybí už pouhých šest měsíců, tak organizátorům zas tak moc času nezbývá. Byl už sice položen kompletní asfaltový koberec a postaveno Medical Center...

Infrastruktura kolem tratě je v kamenitém terénu zatím hodně tristní, zatím se třeba ještě nezačalo s budováním pádových zón okolo tratě.

Pokud by se opravdu v Argentině letos závodilo, tak by se všichni museli spokojit s hodně provizorními podmínkami.

Managing Director DWO Daniel Carrera je nyní v Argentině, aby se přímo na místě přesvědčil o aktuálním stavu přípravy na tento závod. A během závodního víkendu v Aragónu bude vydáno oficiální prohlášení promotéra DWO, zda se opravdu pojede v Argentině, nebo se předposlední závodní víkend uskuteční na náhradní trati v Jerezu.

Promotér závodu okruhu «Autodromo International El Villicum» si je ovšem tak jistý, že vše bude hotovo v potřebném termínu, že dokonce už první část «zalistovacího poplatku» na DWO převedl v požadovaném termínu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama