World Ducati Week 2018 bez zraněného Chaze Daviese Hlavní obrázek k článku: World Ducati Week 2018 bez zraněného Chaze Daviese

Tovární pilot Ducati Chaz Davies má velké štěstí, že v šampionátu MS-Superbike je nyní 9-týdenní letní přestávka. Při tréninku na MTB-kole si totiž zlomil pravou klíční kost a dnes byl v Barceloně operován.

Normální rehabilitace trvá 3 týdny, Chaz Davies chce stihnout testy 23./24. srpna v Portimao, kde bude opět v sedle své Ducati 1199 Panigale R.

Příští závod MS-Superbike se koná až v polovině září právě v Portimao.

Co ale Davies určitě nestihne, je World Ducati Week od 20. do 22. července na okruhu Misano World Circuit, kde se pojede také Race of Champions. Daviese zde nahradí Xavier Simeon, současný pilot MotoGP.

Všichni účastníci budou mít k dispozici motocykly Ducati V4 Speziale, a startovní listina je hodně pestrá: Andrea Dovizioso, Jorge Lorenzo, Marco Melandri, Casey Stoner, Troy Bayliss, Carlos Checa, Michele Pirro, Danilo Petrucci, Jack Miller, Xavier Simeon, Tito Rabat, Alvaro Bautista, Karel Abraham, Michael Rinaldi, Javier Fores a Lorenzo Zanetti.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama