Reklama

Všichni jezdci, týmy a motocykly WorldSSP 300 Hlavní obrázek k článku: Všichni jezdci, týmy a motocykly WorldSSP 300

Přinášíme vám kompletní přehled jezdců, týmů a motocyklů WorldSSP 300, neboť první závod tohoto seriálu se koná už následující víkend ve španělském Aragonu. A poprvé budou na startu, jako pravidelní účastníci šampionátu i čeští zástupci.

Kawasaki dominuje startovnímu poli WorldSSP 300, proti ní stojí jako druhá nejpočetnější Yamaha. Dále čtyři KTM a jedna Honda.

Pojedou celkem čtyři ženy: Mistryně světa Ana Carasco a její krajanka Beatriz Neila, dále pak Steffie Naud z Francie a Češka Alexandra Pelikánová.

Z motocyklově exotických zemí pojedou Eliton Gohara Kawakami z Brazílie, Tomas Molina z Chile a Bahattin Sofuoglu z Turecka.

Česko budou zastupovat už zmiňovaná Alexandra Pelikánová a Oliver König společně s Vojtěchem Schwarzem.

Stabilní účastníci WorldSSP 300 - 2019

TGP Racing Adrien Quinet (F) - Honda CBR500R
Carl Cox RT Motorsports Tom Bramich (AUS) - Kawasaki Ninja 400
DS Junior Team Marc Garcia (E); Angel Heredia (E); Francisco Gomez (E) - Kawasaki Ninja 400
Kawasaki Motorport Robert Schotman (NL); Scott Deroue (NL) - Kawasaki Ninja 400
Kawasaki Provec Ana Carrasco (E) - Kawasaki Ninja 400
Flembbo Leader Enzo De La Vega (I); Steffie Naud (F) - Kawasaki Ninja 400
Scuderia Maranga Borja Sánchez (E); Mika Perez (E) - Kawasaki Ninja 400
ACCR Czech Talent Team Oliver König (CZ); Vojtěch Schwarz (CZ) - Kawasaki Ninja 400
2R Racing Kevin Arduini (I); Jack Hyde (AUS) - Kawasaki Ninja 400
Nutec RT Motorsports Nick Kalinin (UA); Dorren Loureiro (RSA); Dino Iozzo (RSA) - Kawasaki Ninja 400
Puccetti Junior Team Bahattin Sofuoglu  (TR); Marco Carusi (I) - Kawasaki Ninja 400
MTM Racing Jeffrey Buis (NL); Dion Otten (NL) - Kawasaki Ninja 400
ParkinGO Team Manuel González (E); Tom Edwards (AUS); Filippo Rovelli (I) - Kawasaki Ninja 400
Kawasaki GP Project Alexandra Pelikánová (CZ) ; Paolo Giacomini (I); Bruno Ieraci (I); Tomas Alonso (P) - Kawasaki Ninja 400
Prodina Ircos Kawasaki Manuel Bastianelli (I); Joseph Foray (F) - Kawasaki Ninja 400
Freudenberg KTM Max Kappler (D), Koen Meuffels (NL) - KTM RC390R
Freudenberg KTM Junior Victor Steeman (NL), Jan-Ole Jähnig (D) - KTM RC390R
Team Trasimeno Kevin Sabatucci (I); Hugo De Cancellis (F); Omar Bonoli (I) - Yamaha R3
Terra e Moto Benjamin Molina  (CHL); Daniel Blin (P) - Yamaha R3
Semakin Di Depan Biblion Galang Hendra Pratama (IN); Jacopo Facco (I) - Yamaha R3
BCD Yamaha M Beatriz Neila (E); Andy Verdoia (F); Ferran Hernandez Moyano (E); Eliton Gohara Kawakami (BR) - Yamaha R3
Team MHP Kyrian Hartmann (F); Romain Doré (F); Matéo Pédeneau (F) - Yamaha
R3



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama