Ve Valencii pokračuje šampionát CEV-Repsol

Na okruhu Circuit Ricardo Tormo u Valencie se tento víkend koná druhé kolo šampionátu CEV-Repsol 2021 a to i s naším jezdcem Ondřejem Vostatkem v kubatuře ME-Moto2, který zde startuje v kategorii STK.

Čech Vostatek, stejně jako většina jeho soupeřů, byl ráno o něco rychlejší - 1:39,359, než odpoledne - 1:39,421, v přehledu časů to znamenalo celkově 22. místo (v STK tak zajel místo 7.), takže do zítřejšího závodu vystartuje z 8. řady gridu. V první řadě se postaví duo z týmu Boscoscuro Talent Team Ciatti: Alonso Lopez byl rychlejší než dvojnásobný vítěz z Estorilu Fermin Aldeguer.

Daniel Holgado je od Estorilu prvním vítězem závodění v Road-Racingu pro značku GASGAS a 20. různým španělským vítězem v MSJ-Moto3 od roku 2012. Také ve Valencii byl 16-letý Španěl časem 1:38,740 min nejlepší a získal tak Pole-Position. V první řadě gridu budou vedle něho stát ještě Moreira a Garcia, oba s motocykly Honda.