Ve čtvrtek Tony Arbolino, 19. Kornfeil, 20. Salač
- Publikovno: 21.2.2019
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
V závěrečném testu druhého dne sice hrál prim Tony Arbolino (Honda), ale nejrychlejším jezdcem celého dne byl Aron Canet (KTM). Jaume Masia (KTM)obsadil se ztrátou 0,034 sec místo druhé, Tony Arbolino skončil třetí (+0,075).
Následovali Lorenzo Dalla Porta (Honda), Marcos Ramirez (Honda), Alfonso Lopez (Honda), Sergio Garcia (Honda), Ayumu Sasaki (Honda), Dennis Foggia (KTM) a Ai Ogura (Honda).
Zkušený Jakub Kornfeil (KTM) skončil v přehledu časů druhého dne testování na 19. místě (+1.070), Rookie Filip Salač (KTM) hned o jedno místo za ním jako 20. (+1.100).
Testy IRTA Moto3 - Jerez, 6. Session
1 ARBOLINO, Tony Snipers Team 1:46.530 7 / 7 1:46.530
2 DALLA PORTA, Lorenzo Leopard Racing 1:46.611 0.081 0.081 8 / 18 2:03.031
3 RAMIREZ, Marcos Leopard Racing 1:46.706 0.176 0.095 21 / 21 1:46.706
4 MASIA, Jaume Bester Capital Dubai 1:46.738 0.208 0.032 13 / 16 1:53.558
5 CANET, Aron Sterilgarda Max Racing Team 1:46.792 0.262 0.054 8 / 8 1:46.792
6 SASAKI, Ayumu Petronas Sprinta Racing 1:46.953 0.423 0.161 12 / 17 1:47.085
7 OGURA, Ai Honda Team Asia 1:47.047 0.517 0.094 17 / 17 1:47.047
8 ANTONELLI, Niccolo SIC58 Squadra Corse 1:47.093 0.563 0.046 6 / 8 1:47.673
9 FOGGIA, Dennis SKY Racing Team VR46 1:47.145 0.615 0.052 10 / 15 1:47.857
10 RODRIGO, Gabriel Kömmerling Gresini Moto3 1:47.170 0.640 0.025 14 / 19 1:52.848
11 FERNANDEZ, Raul Angel Nieto Team 1:47.263 0.733 0.093 14 / 20 1:47.875
12 FENATI, Romano Snipers Team 1:47.399 0.869 0.136 6 / 7 1:51.067
13 VIETTI, Celestino SKY Racing Team VR46 1:47.483 0.953 0.084 9 / 18 1:47.721
14 KORNFEIL, Jakub Redox PrüstelGP 1:47.525 0.995 0.042 22 / 25 1:54.531
15 McPHEE, John Petronas Sprinta Racing 1:47.575 1.045 0.050 12 / 13 1:47.805
16 TOBA, Kaito Honda Team Asia 1:47.614 1.084 0.039 21 / 25 1:48.247
17 MIGNO, Andrea Bester Capital Dubai 1:47.766 1.236 0.152 24 / 24 1:47.766
18 ARENAS, Albert Angel Nieto Team 1:47.937 1.407 0.171 9 / 12 1:48.601
19 PEREZ, Vicente Reale Avintia Academy 77 1:48.032 1.502 0.095 13 / 13 1:48.032
20 SALAČ, Filip Redox PrüstelGP 1:48.181 1.651 0.149 14 / 16 1:53.156
21 ONCU, Can Red Bull KTM Ajo 1:48.187 1.657 0.006 9 / 23 1:48.557
22 YURCHENKO, Makar BOE Skull Rider Mugen Race 1:48.242 1.712 0.055 11 / 17 1:48.460
23 ROSSI, Riccardo Kömmerling Gresini Moto3 1:49.213 2.683 0.971 20 / 20 1:49.213
24 SUZUKI, Tatsuki SIC58 Squadra Corse 1:49.384 2.854 0.171 5 / 5 1:49.384
25 BINDER, Darryn CIP Green Power 1:49.417 2.887 0.033 9 / 10 1:49.491
26 BOOTH-AMOS, Tom CIP Green Power 1:51.736 5.206 2.319 3 / 3 1:51.736
- Přidat komentář 3
- Publikováno: 21.2.2019
- Zařazeno v:
- Autor: