Reklama

Valentino Rossi: seriál The Doctor, Doctor (4.díl) Hlavní obrázek k článku: Valentino Rossi: seriál The Doctor, Doctor (4.díl)

Zajímá vás proč má Valentino Rossi přezdívku „Doctor“? Kde vlastně vznikla a kdy se poprvé objevila na jeho kombinéze?

Sledujte další díl ze seriálu o fenomenálním jezdci. Za shlédnutí zcela určitě stojí i předchozí tři epizody. V prvním díle jste se dozvěděli, proč je Valentino historicky nejúspěšnějším jezdcem, druhá epizoda nás zavedla na jeho milovaný okruh v Mugellu a třetí díl nás přenesl na jeho nejoblíbenější místo poblíž jeho rodného města Tavullia, na jeho Ranch.

Ve čtvrtém díle zjistíte, že Valentino nepatří mezi osoby, které mají rádi změnu. Jakmile mu něco funguje, tak u toho chce zůstat. Týká se to třeba jeho loga, žlutá barva hraje prim a u ní prostě zůstane i kdyby mu tisíc marketingových pracovníků tvrdilo, že už to není „in“. Zavzpomínáme tu i na některé z jeho scének, které ho po vítězných závodech proslavili. Pamatujete si tu, kdy odhodí motocykl a utíká na záchod? No jasně, kdo by ji neznal. Valentino je nejzábavnějším jezdcem v historii a po právu má největší základnu fanoušků, kteří hrdě nosí jeho závodní číslo „46“ a tím dávají všem okolo najevo, kdo je v jejich srdcích nejlepším jezdcem.

Poslední díl si můžete prohlédnout zde.Login Přihlásit Registrace ›

 
Reklama