Reklama

V Moto2 dle očekávání Sam Lowes Hlavní obrázek k článku: V Moto2 dle očekávání Sam Lowes

Zcela dle očekávání se skončila kvalifikace prostřední kubatury Grand Prix, když v Moto2 byl nejrychlejší Sam Lowes. Lídr šampionátu Enea Bastianini obsadil místo 6. a Luca Marini vyjede do závodu z řady čtvrté.

Jen připomínám, že před zítřejším závodem Gran Premio Liqui Moly de Teruel Top-3 v šampionátu kubatury Moto2 dělí pouhých 5 bodů: Bastianini (155 bodů); Lowes (153) a Marini (150).

GRAN PREMIO LIQUI MOLY DE TERUEL - Moto2 Qualifying Nr. 2

1 22 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS Kalex 286.6 1'51.296
2 9 Jorge NAVARRO SPA Lightech Speed Up Speed Up 282.1 1'51.512 0.216 / 0.216
3 87 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team Kalex 284.4 1'51.711 0.415 / 0.199
4 21 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Lightech Speed Up Speed Up 285.9 1'51.720 0.424 / 0.009
5 42 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing Kalex 290.5 1'51.721 0.425 / 0.001
6 33 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team Kalex 288.1 1'51.776 0.480 / 0.055
7 96 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing Kalex 282.9 1'51.780 0.484 / 0.004
8 40 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 Kalex 287.4 1'51.831 0.535 / 0.051
9 37 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 285.1 1'51.839 0.543 / 0.008
10 64 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 281.4 1'51.946 0.650 / 0.107
11 10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 288.9 1'51.958 0.662 / 0.012
12 88 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo Kalex 284.4 1'51.990 0.694 / 0.032
13 16 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing Kalex 285.1 1'52.007 0.711 / 0.017
14 72 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 288.1 1'52.070 0.774 / 0.063
15 57 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 283.6 1'52.099 0.803 / 0.029
16 23 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP Kalex 285.1 1'52.134 0.838 / 0.035
17 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 Kalex 282.9 1'52.255 0.959 / 0.121
18 62 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta 282.9 1'52.455 1.159 / 0.200
19 35 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia Kalex
20 55 Hafizh SYAHRIN MAL Kipin Energy Aspar Team Moto2 Speed Up
21 11 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex
22 97 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing Kalex
22 19 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team Kalex
23 24 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta
24 45 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo Kalex
25 12 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP Kalex
26 99 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team Kalex
27 18 Xavi CARDELUS AND Kipin Energy Aspar Team Moto2 Speed Up
28 27 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia Kalex
29 74 Piotr BIESIEKIRSKI POL NTS RW Racing GP NTS



Login Přihlásit Registrace ›