Reklama

Testy Moto2 & Moto3 ve Valencii i s týmem Maxe Biaggiho Hlavní obrázek k článku: Testy Moto2 & Moto3 ve Valencii i s týmem Maxe Biaggiho

Na okruhu Ricarda Torma v Cheste u Valencie probíhají včera a dnes testy některých týmů kubatur Moto2 & Moto3. Poprvé se představil tým Maxe Biaggiho s pilotem Aronem Canetem.

V prostřední kubatuře jsou na trati jen 3 jezdci: Brad Binder (Red Bull KTM Ajo), Jorge Navarro (Speed Up Racing) a Rookie kubatury - zároveň nováček tohoto týmu - Fabio Di Giannantonio.

V nejslabší objemové kubatuře se pak testů zúčastní celkem 11 jezdců: Za Max Racing Team, tedy závodní stáj Maxe Biaggiho a Petera Öttla, pojede v sezóně 2019 Aron Canet. . Pod novým jménem kvůli novému sponzorovi je zde tým Kömmerling Gresini se dvěma novými piloty: Gabrielem Rodrigem a Rookiem Riccardem Rossim. Stáj Leopard Racing bude mít 2019 složení Lorenzo Dalla Porta a nová posila tohoto týmu Marcos Ramírez.

Snipers Racing je zde pouze s jedním jezdcem a sice s Tonym Arbolinem (když Romano Fenati má do 21. února 2019 disciplinární trest). Za tým Angela Nieta je zde čerstvý šampion CEV Moto3 Raúl Fernández. Stáj Emilia Alzamory Estrella Galicia 0,0 je zastoupena Alonso Lópezem a Rookiem Sergio Garciou, za Petronas Sprinta Racing testují Ayumu Sasaki a nová akvizice této stáje John McPhee.

Z přehledu úterních časů Moto3:

Tony Arbolino, Honda, 1:39,8
Lorenzo Dalla Porta, Honda, 1:39,8
John McPhee, Honda, 1:40,3
Gabriel Rodrigo, Honda, 1:40,3
Aron Canet, KTM, 1:40,5
Riccardo Rossi, Honda, 1:40,5Login Přihlásit Registrace ›

Reklama