Testy Moto2 a Moto3 v Jerezu: Oliveira a Canet

Druhým dnem pokračovaly test kubatur Moto2 a Moto3 na okruhu Circuito de Jerez, který leží na samém jihu Španělska. Nejrychlejšími byli dominátor posledních tří závodů Moto2 Miguel Oliveira s KTM a Aron Canet s motocyklem Honda v Moto3.

Za Oliveirou skončil dnes druhý včera nejrychlejší Bagnaia, třetí byl Alex Marquez a Top- dokompletovali Brad Binder a hodně překvapivě Danny Kent.

Velká pozornost byla zaměřena na Rookies této kubatury. Mistr světa Moto3 Joan Mir obsadil dnes P16, vícemistr světa Romano Fenati byl 23., Bo Bendsneyder skončil o dvě místa před ním, jako 21.

Z navrátilců z královské kubatury MotoGP se Hector Barbera dnes umístil na P14, Sam Lowes byl o jedno místo před ním a obsadil P13. Dnes už v této kubatuře netestovali jezdci, kteří se od zítřka zúčastní finálového závodu šampionátu CEV/ME na okruhu Ricarda Torma ve Valencii. Zde totiž ještě není rozhodnuto o titulu mistra Evropy a Brazilec Eric Granado dal pochopitelně přednost zítřejšímu kvalifikačnímu tréninku v Chestě.