Reklama

Testům Moto2 vévodil v Kataru Sam Lowes Hlavní obrázek k článku: Testům Moto2 vévodil v Kataru Sam Lowes

Nejrychlejším jezdcem finálového dne testů byl v prostřední kubatuře na okruhu v Losailu Brit Sam Lowes o 0,224 sec. před zkušeným Švýcarem Thomasem Lüthim a o 0,316 sec. před velkým překvapením testů, Australanem Remym Gardnerem.

Stejné pořadí v Top-3 bylo i po 3 dnech testování, čtvrtý se umístil Španěl Augusto Fernandez a Top-5 dokompletoval hodně překvapivě Němec Marcel Schrötter. Xavi Vierge obsadil místo šesté, Jorge Navarro, Alex Marquez, Luca Marini a Brad Binder pak vytvořili druhou polovinu elitní desítky.

Moto2-IRTA-Test, Losail, 1.- 3. března, přehled časů:

1. Sam Lowes, Kalex, 1:58,439 min
2. Tom Lüthi, Kalex, 1:58,663
3. Remy Gardner, Kalex, 1:58,755
4. Augusto Fernandez, Kalex, 1:58,757
5. Marcel Schrötter, Kalex, 1:58,787
6. Xavi Vierge, Kalex, 1:58,880
7. Jorge Navarro, Speed-up, 1:58,923
8. Alex Márquez, Kalex, 1:58,948
9. Luca Marini, Kalex, 1:58,980
10. Brad Binder, KTM, 1:58,999
11. Jorge Martin, KTM, 1:59,042
12. Iker Lecuona, KTM, 1:59,200
13. Nicolo Bulega, Kalex, 1:59,226
14. Tetsuta Nagashima, Kalex, 1:59,306
15. Bo Bendsneyder, NTS, 1:59,308
16. Lorenzo Baldassarri, Kalex, 1:59,325
17. Andrea Locatelli, Kalex, 1:59,335
18. Enea Bastianini, Kalex, 1:59,351
19. Fabio Di Giannantonio, Speed-up, 1:59,407
20. Somkiat Chantra, Kalex, 1:59,734
21. Simone Corsi, Kalex, 1:59,829
22. Khairul Idham Pawi, Kalex, 2:00,148
23. Jesko Raffin, NTS, 2:00,334
24. Joe Roberts, KTM, 2:00,414
25. Jake Dixon, KTM, 2:00,495
26. Dominique Aegerter, MV Agusta, 2:00,546
27. Lukas Tulovic, KTM, 2:00,725
28. Marco Bezzecchi, KTM, 2:00,921
29. Philipp Öttl, KTM, 2:01,337
30. Stefano Manzi, MV Agusta, 2:01,564
31. Xavier Cardelus, KTM, 2:01,656
32. Dimas Ekky Pratama, Kalex, 2:01,824

Moto2-IRTA-Test, Losail, 3. března, přehled časů 3. dne:

1. Sam Lowes, Kalex, 1:58,439 min
2. Tom Lüthi, Kalex, 1:58,663
3. Remy Gardner, Kalex, 1:58,755
4. Augusto Fernandez, Kalex, 1:58,757
5. Marcel Schrötter, Kalex, 1:58,787
6. Xavi Vierge, Kalex, 1:58,880
7. Jorge Navarro, Speed-up, 1:58,923
8. Alex Márquez, Kalex, 1:58,948
9. Luca Marini, Kalex, 1:58,980
10. Brad Binder, KTM, 1:58,999
11. Jorge Martin, KTM, 1:59,042
12. Iker Lecuona, KTM, 1:59,200
13. Nicolo Bulega, Kalex, 1:59,226
14. Tetsuta Nagashima, Kalex, 1:59,306
15. Bo Bendsneyder, NTS, 1:59,308
16. Lorenzo Baldassarri, Kalex, 1:59,325
17. Andrea Locatelli, Kalex, 1:59,335
18. Enea Bastianini, Kalex, 1:59,351
19. Fabio Di Giannantonio, Speed-up, 1:59,491
20. Somkiat Chantra, Kalex, 1:59,734
21. Simone Corsi, Kalex, 1:59,829
22. Khairul Idham Pawi, Kalex, 2:00,148
23. Jesko Raffin, NTS, 2:00,334
24. Joe Roberts, KTM, 2:00,414
25. Jake Dixon, KTM, 2:00,621
26. Lukas Tulovic, KTM, 2:00,725
27. Dominique Aegerter, MV Agusta, 2:00,896
28. Marco Bezzecchi, KTM, 2:00,921
29. Philipp Öttl, KTM, 2:01,337
30. Stefano Manzi, MV Agusta, 2:01,564
31. Xavier Cardelus, KTM, 2:01,656
32. Dimas Ekky Pratama, Kalex, 2:01,824

Session 9:

1. Marcel Schrötter, Kalex, 1:58,787 min
2. Xavi Vierge, Kalex, 1:58,880
3. Jorge Navarro, Speed-up, 1:58,923
4. Alex Márquez, Kalex, 1:58,948
5. Tom Lüthi, Kalex, 1:59,178
6. Iker Lecuona, KTM, 1:59,200
7. Nicolò Bulega, Kalex, 1:59,226
8. Luca Marini, Kalex, 1:59,247
9. Bo Bendsneyder, NTS, 1:59,308
10. Lorenzo Baldassarri, Kalex, 1:59,325
11. Andrea Locatelli, Kalex, 1:59,335
12. Enea Bastianini, Kalex, 1:59,446
13. Fabio Di Giannantonio, Speed-up, 1:59,523
14. Jorge Martin, KTM, 1:59,538
15. Augusto Fernandez, Kalex, 1:59,685

Session 8:

1. Sam Lowes, Kalex, 1:58,439 min
2. Tom Lüthi, Kalex, 1:58,663
3. Remy Gardner, Kalex, 1:58,755
4. Augusto Fernandez, Kalex, 1:58,757
5. Marcel Schrötter, Kalex, 1:58,885
6. Luca Marini, Kalex, 1:58,980
7. Brad Binder, KTM, 1:58,999
8. Jorge Martin, KTM, 1:59,042
9. Alex Márquez, Kalex, 1:59,156
10. Xavi Vierge, Kalex, 1:59,156
11. Tetsuta Nagashima, Kalex, 1:59,306
12. Nicolo Bulega, Kalex, 1:59,330
13. Andrea Locatelli, Kalex, 1:59,341
14. Lorenzo Baldassarri, Kalex, 1:59,343
15. Enea Bastianini, Kalex, 1:59,351

Session 7:

1. Sam Lowes, Kalex, 1:58,642 min
2. Remy Gardner, Kalex, 1:58,860
3. Tom Lüthi, Kalex, 1:58,876
4. Luca Marini, Kalex, 1:59,126
5. Lorenzo Baldassarri, Kalex, 1:59,342
6. Xavi Vierge, Kalex, 1:59,345
7. Marcel Schrötter, Kalex, 1:59,358
8. Alex Márquez, Kalex, 1:59,541
9. Bo Bendsneyder, NTS, 1:59,544
10. Iker Lecuona, KTM, 1:59,626
11. Augusto Fernandez, Kalex, 1:59,633
12. Tetsuta Nagashima, Kalex, 1:59,698
13. Brad Binder, KTM, 1:59,737
14. Andrea Locatelli, Kalex, 1:59,741
15. Nicolo Bulega, Kalex, 1:59,776



Login Přihlásit Registrace ›