Test Aragon: Na čele je Leon Haslam

Na okruhu MotorLand Aragon začaly dvoudenní privátní testy šampionátu WorldSBK. Někteří jezdci - v kategorii supersport - ale jezdili bez čipů, takže uvedené časové nejsou kompletní.

Jedno je ale jisté, Leon Haslam byl rychlejší než jeho týmový kolega Alvaro Bautista. Tovární piloti HRC Haslam a Bautista neměli minulý týden k dispozici nové díly a tak byl zorganizován tento dodatečný test. Bohužel pro oba dva tovární piloty HRC zůstaly některé díly i nadále na celnici, takže je ani Brit a ani Španěl nemohli dnes použít.

Haslam zajel celkem bez problémů čas 1:51,441 - zůstal o 1,5 sec. za nejrychlejším závodním kolem. Přesto byl o 0,5 sekundy rychlejší než Bautista. Za tým MIE Honda zde testoval pouze Takumi Takahashi, místo Španěla Jordi Torrese nově angažovaný Lorenzo Gabellini chyběl.