Reklama

Test 8h Suzuka: Yamaha Top, 3. Rea Hlavní obrázek k článku: Test 8h Suzuka: Yamaha Top, 3. Rea

Oficiální testy na 41. ročník závodu «Coca Cola Suzuka 8 hours» 2018 začaly dnes v Japonsku. Úřadující mistr světa WorldSBK Jonathan Rea při své premiéře zajel třetí nejrychlejší čas.

Nejlepším byl dnes Japonec Katsuyuki Nakasuga z týmu Yamaha Factory Racing časem 2’07.379, druhý skončil úřadující šampion JSB Takumi Takahashi (Red Bull Honda with Japan Post) výkonem 2’07.604 a na třetím místě se umístil lídr šampionátu a trojnáosbný mistr světa WorldSBK Jonathan Rea s motocyklem Ninja ZX-10RR obutého pneumatikami Bridgestone týmu Kawasaki Team Green časem 2’08.045. Trénovalo celkem 57 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin.

Coca Cola Suzuka 8 hours 2018 - 1. den testů (Top-15 za tým)

01- Yamaha Factory Racing Team – Yamaha YZF R1 – 2’07.379
02- Red Bull Honda with Japan Post – Honda CBR 1000RRW – 2’07.604
03- Kawasaki Team Green – Kawasaki ZX-10RR – 2’08.045
04- au & Teluru MotoUP RT – Honda CBR 1000RR – 2’08.179
05- Yoshimura Suzuki Motul – Suzuki GSX-R 1000 – 2’08.281
06- S-Pulse Dream Racing IAI – Suzuki GSX-R 1000 – 2’08.787
07- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – 2’09.043
08- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 1000RR – 2’09.374
09- Team Kagayama U.S.A. – Suzuki GSX-R 1000 – 2’09.691
10- Honda Asia Dream Racing – Honda CBR 1000RR – 2’09.807
11- EVA RT Webike TRICKSTAR – Kawasaki ZX-10RR – 2’09.978
12- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR – 2’10.049
13- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR – 2’10.336
14- KYB Moriwaki Motul Racing – Honda CBR 1000RR – 2’10.424
15- GMT94 Yamaha – Yamaha YZF R1 – 2’10.439

Skupina A

2- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 (EWC)
4- Team Sugai Racing Japan – Aprilia RSV4 RF (EWC)
7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 (EWC)
9- MotoMap Supply – Suzuki GSX-R 1000 (SST)
11- Kawasaki Team Green – Kawasaki ZX-10RR (EWC)
13- Nippon Sumatora Bio Masse + D;REX – Yamaha YZF R1 (EWC)
16- Mistresa with ATJ Racing – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
21- Yamaha Factory Racing Team – Yamaha YZF R1 (EWC)
23- Team Vital Spirit – BMW S1000RR (EWC)
26- ARMY GIRL Team MF & Kawasaki – Kawasaki ZX-10RR (SST)
31- Hamamatsu Team Titan – Suzuki GSX-R 1000 (EWC)
34- Honda Ryokuyokai Kumamoto SST – Honda CBR 1000RR SP2 (SST)
39- BMW Motorrad39 – BMW S1000RR (EWC)
43- Honda Ryokuyokai Kumamoto EWC – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
52- Teramoto @ J-TRIP Racing – BMW S1000RR (EWC)
59- HKC & IMT Racing – Yamaha YZF R1 (EWC)
70- Honda Koyokai Dream Racing Team – Honda CBR 1000RR (EWC)
72- Honda Dream RT Sakurai – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
74- Akeno Speed Yamaha – Yamaha YZF R1 (SST)
78- Honda Blue Helmets MSC – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
80- TONE RY SYNCEDGE 4413 – BMW S1000RR (SST)
85- Honda QCT Meiwa Racing – Honda CBR 1000RR (EWC)
88- Club Next & Motobum – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
94- GMT94 Yamaha – Yamaha YZF R1 (EWC)
96- Team Frontier – Honda CBR 1000RR (EWC)
041- speed Heart TTS Racing Team – Honda CBR 1000RR (SST)
105- moto CUBIC + Motorrad Toyota – BMW S1000RR (EWC)
135- BMW Financial Services 135 – BMW S1000RR (EWC)
634- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 1000RR (EWC)

Skupina B

3- KRP Sanyokogyo & RS-Itoh – Kawasaki ZX-10R (SST)
5- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
6- Titanium Power with Hooters – Yamaha YZF R1 (EWC)
10- EVA RT Webike TRICKSTAR – Kawasaki ZX-10RR (EWC)
12- Yoshimura Suzuki Motul – Suzuki GSX-R 1000 (EWC)
19- KYB Moriwaki Motul Racing – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
22- Honda Asia Dream Racing – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
25- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
27- TransMap with ACE CAFE – Suzuki GSX-R 1000 (EWC)
29- DOG HOUSE – Suzuki GSX-R 1000 (EWC)
33- Red Bull Honda with Japan Post – Honda CBR 1000RRW (EWC)
35- PlusOne MCRT – Kawasaki ZX-10R (EWC)
41- Iwata Racing Family – Yamaha YZF R1 (SST)
51- T Motokids NAC Altec N.R.S. icu – Yamaha YZF R1 (EWC)
55- Honda Hamayukai Hamamatsu Escargot – Honda CBR 1000RR (EWC)
69- Yamashina Kawasaki & Bussiness Ralliart & YIC – Kawasaki ZX-10R (EWC)
71- Team Kagayama U.S.A. – Suzuki GSX-R 1000 (EWC)
73- R.C. Norimono & MotolabEJ – Honda CBR 1000RR (EWC)
79- Team SuP Dream Honda – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
82- Banner Racing KIC – Ducati Panigale R (EWC)
87- Hanshin Riding School – Kawasaki ZX-10RR (SST)
91- Atoun TIO Verity – BMW S1000RR (EWC)
95- S-Pulse Dream Racing IAI – Suzuki GSX-R 1000 (EWC)
99- icuRT oosakaMobius Outrun Motokids sanyo – Yamaha YZF R1 (EWC)
090- au & Teluru MotoUP RT – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
112- Honda EG Racing – Honda CBR 1000RR SP2 (EWC)
502- NCXX Racing – Yamaha YZF R1 (SST)
806- NCXX Racing & Kenkoukai – Yamaha YZF R1 (SST)



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama