Stefan Bradl nahradí Jorge Lorenza Hlavní obrázek k článku: Stefan Bradl nahradí Jorge Lorenza

Německý testovací pilot HRC Stefan Bradl nahradí na testech v Sepangu zraněného jezdce továrního týmu Repsol Honda Jorge Lorenza ze Španělska.

Jorge Lorenzo absolvoval včera v Barceloně na Univerzitní klinice Dexeus u Dr. Mira úspěšnou operaci. Při kondičním tréninku v Itálii si totiž španělský tovární pilot HRC zlomil na levém zápěstí člunkovitou kost.

Jelikož pro testovacího pilota neplatí žádné testovací omezení, tak Bradlův program bude v nejbližších dnech hodně nabitý: Zítra a pozítří bude na trati v Jerezu v sedle nejnovější verze RC213V, a to vedle jezdců Superbike.

Od 1. do 3. února ho čeká takzvaný shakedown v Sepangu, kterého se rovněž zúčastní Jonas Folger (Yamaha), Michele Pirro (Ducati), Sylvain Guintoli (Suzuki), Bradley Smith (Aprilia) a Mika Kallio (KTM).

A konečně od 6. do 8. února bude místo Jorge Lorenza testovat Stefan Bradl za tým Repsol Honda jako týmový kolega Marca Marqueze na prvních letošních oficiálních testech IRTA královské kubatury MotoGP, opět v Sepangu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama