Reklama

Skončily testy Moto2- a Moto3- ve Valencii Hlavní obrázek k článku: Skončily testy Moto2- a Moto3- ve Valencii

Na okruhu Circuit Ricarda Torma se skončily dvoudenní testy kubatur Moto2- a Moto3-. Těch se zůčastnil za svůj nový tým VNE Snipers Filip Salač. Jelikož neexistovala žádná oficiální časomíra, tak není možno uveřejnit žádné dosažené časy.

V kubatuře Moto3 se za tým Red Bull KTM Ajo představila úplně nová dvojice Raul Fernandez a Kaito Toba. Za tým Estrella Galicia 0,0 testovali Sergio Garcia a Rookie Ryusei Yamanaka. V týmu VNE Snipers testoval kromě zkušeného Tonyho Arbolina také český teenager Filip Salač.

Mezi piloty prostřední kubatury Moto2 zde testovali jezdci týmu Speed Up Angel Nieto Aron Canet a Hafizh Syahrin. V týmu EG 0,0 Marc VDS byli na trati Augusto Fernandez a Sam Lowes. Nechyběli ani oba jezdci Sky Racing VR46 Luca Marini a Marco Bezzecchi. Nicolo Bulega a Edgar Pons pilotovali motocykly Kalex týmu Gresini. Za stáj Red Bull KTM Ajo jezdili s motocykly Kalex Jorge Martin a Tetsuta Nagashima. Marcos Ramirez debutoval v týmu American Racing, kde je jeho týmovým kolegou Joe Roberts. A konečně za tým SAG se představil Remy Gardner a Rookie Kasma Daniel Kasmayudin. Za stáj FlexBox HP40 Sita Ponse testoval Lorenzo Baldassarri a také Hector Garzó.

„Hostem“ testování byl Philipp Öttl, vloni ještě pilot týmu Red Bull KTM Tech3, ten se na trati objevil s motocyklem Kawasaki kubatury Supersport týmu Puccetti Kawasaki.

Originál článku zde

Foto: Circuit ValenciaLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama