Reklama

Sepang-Moto2: Kvalifikaci vyhrál Alex Marquez Hlavní obrázek k článku: Sepang-Moto2: Kvalifikaci vyhrál Alex Marquez

Vítězem kvalifikace prostřední kubatury se stal Alex Marquez, kterého v první řadě doplní Luca Marini a Fabio Quartararo. Lídr šampionátu Francesco Bagnaia obsadil 6. místo - řada druhá, Miguel Oliveira skončil těsně za ním jako sedmý.

Alex Marquez zajel čas 2:05,629 a ačkoliv také havaroval, získal Pole-Position. Druhý Luca Marini na něho ztratil 0,488 sec a dále se v Top-10 umístili 3. Fabio Quartararo, Remy Gardner, Pasini, Bagnaia (+ 0,920), Oliveira (+ 0,988), Vierge, Binder a Marcel Schrötter.

Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix - Sepang International Circuit, Moto2 - QP

1 73 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 267.2 2'05.629
2 10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 267.9 2'06.117 0.488 / 0.488
3 20 Fabio QUARTARARO FRA MB Conveyors - Speed Up Speed Up 266.7 2'06.295 0.666 / 0.178
4 87 Remy GARDNER AUS Tech 3 Racing Tech 3 265.2 2'06.347 0.718 / 0.052
5 54 Mattia PASINI ITA Italtrans Racing Team Kalex 266.4 2'06.439 0.810 / 0.092
6 42 Francesco BAGNAIA ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 265.8 2'06.549 0.920 / 0.110
7 44 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Ajo KTM 265.8 2'06.617 0.988 / 0.068
8 97 Xavi VIERGE SPA Dynavolt Intact GP Kalex 266.7 2'06.687 1.058 / 0.070
9 41 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 269.3 2'06.741 1.112 / 0.054
10 23 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP Kalex 269.5 2'06.742 1.113 / 0.001
11 40 Augusto FERNANDEZ SPA Pons HP40 Kalex 265.1 2'06.878 1.249 / 0.136
12 9 Jorge NAVARRO SPA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 268.0 2'06.901 1.272 / 0.023
13 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA Pons HP40 Kalex 265.9 2'06.964 1.335 / 0.063
14 27 Iker LECUONA SPA Swiss Innovative Investors KTM 265.0 2'07.041 1.412 / 0.077
15 5 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team Kalex 267.0 2'07.086 1.457 / 0.045
16 45 Tetsuta NAGASHIMA JPN IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 270.6 2'07.220 1.591 / 0.134
17 77 Dominique AEGERTER SWI Kiefer Racing KTM 268.2 2'07.243 1.614 / 0.023
18 36 Joan MIR SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 268.1 2'07.251 1.622 / 0.008
19 57 Edgar PONS SPA MB Conveyors - Speed Up Speed Up 264.7 2'07.251 1.622
20 2 Jesko RAFFIN SWI SAG Team Kalex 264.7 2'07.365 1.736 / 0.114
21 22 Sam LOWES GBR Swiss Innovative Investors KTM 262.5 2'07.379 1.750 / 0.014
22 24 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 265.2 2'07.494 1.865 / 0.115
23 16 Joe ROBERTS USA NTS RW Racing GP NTS 262.4 2'07.516 1.887 / 0.022
24 4 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 263.6 2'07.566 1.937 / 0.050
25 89 Khairul Idham PAWI MAL IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 265.9 2'07.683 2.054 / 0.117
26 66 Niki TUULI FIN Petronas Sprinta Racing Kalex 262.5 2'08.425 2.796 / 0.742
27 95 Jules DANILO FRA Nashi Argan SAG Team Kalex 265.4 2'08.500 2.871 / 0.075
28 30 Dimas EKKY PRATAMA INA Tech 3 Racing Tech 3 260.7 2'08.769 3.140 / 0.269
29 18 Xavi CARDELUS AND Marinelli Snipers Team Kalex 265.2 2'08.989 3.360 / 0.220
30 32 Isaac VIŇALES SPA Forward Racing Team Suter 264.1 2'09.524 3.895 / 0.535
31 21 Federico FULIGNI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 261.9 2'09.942 4.313 / 0.418
32 50 Rafid Topan SUCIPTO INA Forward Racing Team Suter 259.9 2'10.553 4.924 / 0.611



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama