Rovněž stocky byly chaotickým závodem, vítězem Rinaldi

Teprve v 17.35 hod. byl po dvou přerušeních odmávnut závod ME-Superstock-1000, o vítězství pilota s motocyklem Ducati Michaela Rubena Rinaldiho ale nebylo vůbec pochyb.

Závod ME-Superstock-1000 byl rovněž dvakrát přerušen a musel být tak znovu odstartován.

Z Pole-Position dominoval celému závodu Michael Ruben Rinaldi - Ducati Panigale R - způsobem start/cíl. Jako druhý projel cílem Roberto Tamburini (Yamaha), třetí skončil Toprak Razgatlioglu (Kawasaki), který se prosadil proti Federicu Sandimu (4.) a zabránil tak kompletnímu italskému pódiu. Top-5 dokompletoval Marco Faccani, když v posledním kole havarovali Finsterbusch a Mykhalchyk.

V šampionátu vede Rinaldi se ziskem 70 bodů, druhý je Razgatlioglu (54), třetí Tamburini (43). Florian Marino (Yamaha) je čtvrtý - 36 a Top-kompletuje Faccani (22).