První tréninky kubatury Moto2 patřily Rinsovi

Prvními tréninky dnes začal třetí závod letošní sezóny Red Bull Grand Prix of The Americas, který se koná na okruhu Circuit Of The Americas - COTA. V kubatuře Moto2 se nejvíce dařilo

Nejrychlejším byl úřadující vicemistr světa Alex Rins časem 2'09.564, za ním se hodně překvapivě umístil zkušený Simone Corsi s motocyklem SpeedUp, třetí skončil mistr světa a vítěz GP Argentiny Johann Zarco.

Japonec Takaaki Nakagami obsadil místo čtvrté, zatímco nejlepším z plejády německy mluvícím pilotů byl tentokrát nejrcyhlejším Marcel Schrötter, jenž dokompletoval Top-5.

Druhou polovinu elitní desítky prostřední kubatury Grand Prix vytvořili Sam Lowes, Sandro Cortese, lídr šampionátu Thomas Lüthi, Dominique Aegerter a Luis Salom.

Moto2 World Championship 2016 Red Bull Grand Prix of The Americas Circuit Of The Americas - COTA, FP1-FP2

01-Alex Rins – Paginas Amarillas HP 40 – KALEX Moto2 – 2'09.564