Reklama

Provizorní startovní listina 8h Suzuka Hlavní obrázek k článku: Provizorní startovní listina 8h Suzuka

Pouze měsíc chybí do startu letošní prestižní «Suzuka Eight Hours». Podívejme se společně na listinu přihlášených týmů v jubilejním 40. ročníku - bude jich maximálně 70 - a jejich aktuální jezdecké obsazení.

Mezi favority budou určitě patřit následující týmy:

Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Vincent Philippe/Etienne Masson/Alex Cudlin
Yoshimura Suzuki Motul Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Takuya Tsuda/Josh Brookes/Sylvain Guintoli

F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Domi Aegerter/Stefan Bradl/Hiro Aoyama
MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 1000RR – Takumi Takahashi/Takaaki Nakagami/Jack Miller

YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Broc Parkes/Marvin Fritz/Kohta Nozane
Yamaha Factory Racing Team – Yamaha YZF R1 – Katsuyuki Nakasuga/Alex Lowes/Michael van der Mark
GMT94 Yamaha – Yamaha YZF R1 – David Checa/Niccolo Canepa/Mike Di Meglio

Kawasaki Team Green – Kawasaki ZX-10RR – Kazuma Watanabe/Leon Haslam/Azlan Shah Kamaruzaman

A i letos bude na startu český jezdec, dokonce v českém týmu: Vloni se zde představil Lukáš Pešek, nyní pojede Karel Hanika za brněnský tým EKO IVRacing BMW CSEU.

Bohužel na startu bude chybět zatím v celkovém pořadí EWC 2016/2017 velmi dobře umístěný tým Maco Racing ze Slovenska.

THE 40TH COCA-COLA SUZUKA 8 HOURS ENDURANCE RACE

1- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Vincent Philippe/Etienne Masson/Alex Cudlin (EWC)

2- Team R2CL MKS Partlya – Suzuki GSX-R 1000 – Jimmy Maccio/Anthony Loiseau/Sebastien Suchet (EWC)

3- KRP Sanyokogyo & RS-Itoh – Kawasaki ZX-10R – Rikki Shibata/Takeshi Ishizuka/Mitsunori Okamura SST)

4- Team Sugai Racing Japan – Aprilia RSV4 RF – Yoshiyuki Sugai/Daniele Veghini (EWC)

5- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Domi Aegerter/Stefan Bradl/Hiro Aoyama (EWC)

6- Titanium Power Hooters Racing – Yamaha YZF R1 – Kazuma Tsuda/Kazuki Tokudome (EWC)

7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Broc Parkes/Marvin Fritz/Kohta Nozane (EWC)

8- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Horst Saiger/Roman Stamm/Michael Savary (EWC)

9- BMCJ Motorrad Rennsport – BMW S1000RR – Koji Teramoto/Pedro Vallcaneras (EWC)

03- MotoMap Supply Future Access – Suzuki GSX-R 1000 – Yoshihiro Konno/Josh Waters/Nobuatsu Aoki (EWC)

04- Honda Hamamatsu Escargot & Sayama Racing – Honda CBR 1000RR – Shinji Noyori/Shioto Kimura/Ikumi Shimizu (EWC)

10- EVA Webike Trick Star – Kawasaki ZX-10R – Erwan Nigon/Osamu Deguchi (EWC)

11- Kawasaki Team Green – Kawasaki ZX-10RR – Kazuma Watanabe/Leon Haslam/Azlan Shah Kamaruzaman (EWC)

12- Yoshimura Suzuki Motul Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Takuya Tsuda/Josh Brookes/Sylvain Guintoli (EWC)

13- Mistresa with ATJ Racing – Honda CBR 1000RR – Naohiro Nakatsuhara/Taro Sekiguchi/Kiyokazu Sato (EWC)

15- Team Etching Factory – Yamaha YZF R1 – Mitsuteru Nakaoka/Kotaro Arikawa/Daiki Keiraku (EWC)

17- Honda Dream Kitakyushu & Team Life – Masayuki Tokunaga/Tsuna Nishinaka/Jyoji Nakamura (EWC)

19- Moriwaki Motul Racing – Honda CBR 1000RR – Yuki Takahashi/Ryuichi Kiyonari/Dan Linfoot (EWC)

20- MZII Z-Tech – Suzuki GSX-R 1000 – Kazuki Kawase (EWC)

21- Yamaha Factory Racing Team – Yamaha YZF R1 – Katsuyuki Nakasuga/Alex Lowes/Michael van der Mark (EWC)

22- SatuHATI Honda Team Asia – Honda CBR 1000RR – Dimas Ekky Pratama/Ratthapong Wilairot/Zaqhwan Zaidi (EWC)

23- Team Vital Spirit – BMW S1000RR – Yuto Sano/Noriyuki Tusjimoto/Katsuno Sano (EWC)

24- Clever Wolf Racing – Yamaha YZF R1 – Mitsuo Saito (EWC)

25- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR – Daijiro Hiura/Yudai Kamei/Takashi Yasuda (EWC)

27- TransMapRacing Team Nagano with Ace Cafe – Suzuki GSX-R 1000 – Masahiko Ohishi/Shigenori Sakurayama/Daisaku Kisamori (EWC)

29- DOG House – Suzuki GSX-R 1000 – Keita Iwatani (EWC)

31- Hamamatsu Team Titan – Suzuki GSX-R 1000 – Tsubasa Inuki/Kazuma Takeda (EWC)

32- Team Rabid Transit – Yamaha YZF R1 – Sheridan Morais/Estment Bjorn/Brandon Cretu (EWC)

33- Honda Kumamoto Racing – Honda CBR 1000RR – Mitsuhiro Yoshida/Kazuhiro Kojima (EWC)

34- Honda Ryokuyokai Kumamoto Racing – Honda CBR 1000RR – Takumi Inoue/Makoto Kitaori (SST)

35- Plus One MCRT – Kawasaki ZX-10R – Hiroshi Imadu/Kiyotsugu Tajima/Motohiro Hisadumi (SST)

39- BMW Motorrad39 – BMW S1000RR – Daisaku Sakai (EWC)

41- Iwata Racing Family with YMC – Yamaha YZF R1 – Takeshi Miyakoshi/Tomohiri Ueno/Tatsuhiko Sato (SST)

51- T Motokids – Yamaha YZF R1 – Yukihiro Higuchi/Kyota Fukuyama (EWC)

52- EKO IVRacing BMW CSEU – BMW S1000RR – Julian Mayer/Karel Hanika/Martin Choy (EWC)

56- Tone RT Syncedge 4413 – BMW S1000RR – Yuta Kodama/Shinya Takeishi/Gun Nakamoto (SST)

57- RSG Racing with School Family – Honda CBR 1000RR – Ryoshuke Katahira/Shin Tsutsui/Kengo Tono (SST)

59- HKC & IMT Racing – Yamaha YZF R1 – Takaharu Kishida/Tadashi Asahina (EWC)

61- Team de” Light – Ducati Panigale R – Takaya Okuda/Shigeo Mori/Homare Kataoka (EWC)

65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffroy Dehave/Jan Viehmann (EWC)

69- Yamashina Kawasaki & Business Ralliart & YIC – Kawasaki ZX-10R – Shigeru Yamasaki/Masayuki Matsumoto/Tamotsu Mizusawa (EWC)

71- Team Kagayama – Suzuki GSX-R 1000 – Yukio Kagayama (EWC)

72- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR – Ryo Mizuno/Jason O’Halloran (EWC)

73- r.c.norimono & motoraboej – Honda CBR 1000RR – Kazuo Miura/Tsutomu Sakamoto (EWC)

74- Akeno Speed Yamaha – Yamaha YZF R1 – Makoto Inagaki/Yusuke Nakamura (SST)

75- Ito Racing GMD & Redgriffin – Yamaha YZF R1 – Sota Furuyama/Nobuyuki Ohsaki/Keisuke Maeda (SST)

77- Honda Kohyohkai Dream Racing Team – Honda CBR 1000RR – Hiroshi Nakamura/Hisao Kurayama/Tsuyoshi Kuribayashi (EWC)

78- Honda Blue Helmets MSC Kumamoto & Asaka – Honda CBR 1000RR – Kensuke Mori/Shinpei Shikanai/Takuya Ohtsuka (EWC)

79- Team SuP Dream Honda – Honda CBR 1000RR – Shinichi Itoh (EWC)

82- Banner Racing Ducati Osaka East – Ducati Panigale R – Tomohiro Kaneda/Kazuyoshi Dan/Taiki Sato (EWC)

83- Team JP DFR & RS-Itoh – Kawasaki ZX-10RR – Masahiro Shinjo/Mark Aitchison/Kazuki Watanabe (EWC)

85- Honda QCT Meiwa Racing – Honda CBR 1000RR – Masayuki Yamanaka/Motoyuki Andou/Tomohiro Nakayama (EWC)

87- Team Hanshin Riding School – Kawasaki ZX-10RR – Akira Yanagawa/Osamu Nishijima (SST)

88- Motobum Honda – Honda CBR 1000RR – Hikaru Yoshihiro/Shintaro Nakayama/Yasuhiro Matsukawa (EWC)

91- ActiveLink TIO Verity – BMW S1000RR – Ahihiro Igarashi/Yoshinobu Takahashi/Toshihiko Tsuji (SST)

94- GMT94 Yamaha – Yamaha YZF R1 – David Checa/Niccolo Canepa/Mike Di Meglio (EWC)

95- S-Pulse Dream Racing IAI – Suzuki GSX-R 1000 – Hideyuki Ogata (EWC)

96- Team Frontier – Honda CBR 1000RR – Keiji Nakamura (EWC)

99- oosakamobius icuRT99 & OUTRUN & motokids – Yamaha YZF R1 – Sho Nakamoto/Kazunori Yoshida (EWC)

090- au & Teluru Kohara RT – Honda CBR 1000RR – Kousuke Akiyoshi/Hikari Okubo/Tetsuta Nagashima (EWC)

104- Honda Dream Racing – Honda CBR 1000RR – Tatsuya Yamaguchi/Tomoyoshi Koyama (EWC)

111- Honda Endurance Racing – Honda CBR 1000RR – Julien Da Costa/Sebastien Gimbert/Freddy Foray (EWC)

112- Honda EG Racing – Honda CBR 1000RR – Keiichi Honda/Tomomasa Nakamura/Kazuya Shimoda (EWC)

135- Team Tras 135HP – BMW S1000RR – Tomoya Hoshino/Hijiri Yamamoto/Jun Tadokoro (EWC)

502- NCXX Racing – Yamaha YZF R1 – Toshiki Kunimatsu/Tadayuki Yoshida/Kengo Nagao (SST)

634- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 1000RR – Takumi Takahashi/Takaaki Nakagami/Jack Miller (EWC)

903- NOI:Z Racing Team – Yamaha YZF R1 – Kizuku Huke/Tsunekazu Nakai/Takeshi Tamura (EWC)

TBA- Honda R & D + Favorite Factory

TBA- RS Garage Harada Himeji



Login Přihlásit Registrace ›