Provizorní Pole Position pro YART Yamaha Hlavní obrázek k článku: Provizorní Pole Position pro YART Yamaha

V prvním kvalifikačním tréninku v Estorilu si vedl nejlépe tým YART průměrným časem 1:39,384 min., ve kterém jede i Čech Karel Hanika, ten ve své skupině (modré) zajel druhý nejlepší čas o 0,601 sec. za Markusem Reiterbergerem.

Za Reiterbergerem a Hanikou skončil v modré skupině třetí Josh Hook (F.C.C.). V červené skupině byl nejrychlejším Mike di Meglio časem 1:039.040, za ním se umístili Xavier Simeon, třetí pak Niccolo Canepa. Zde jezdil i Ondřej Ježek a obsadil 13. místo.

Ve žluté skupině byl absolutně nejrychlejší Marvin Fritz výkonem 1:38,778, druhý se umístil Freddy Foray a třetí pak Florian Marino.

QP1 Rider Blue

1 BMW MOTORRAD WORLD ENDURANCE TEAM REITERBERGER Markus * BMW S1000RR EWC 1 1:39.004 7
2 YART - YAMAHA HANIKA Karel * Yamaha YZF-R1 EWC 2 1:39.605 3 0.601 0.601
3 F.C.C. TSR Honda France HOOK Josh * Honda CBR 1000 RR EWC 3 1:39.771 4 0.767 0.166
4 WEBIKE SRC KAWASAKI FRANCE TRICKSTAR GUARNONI Jérémy * Kawasaki ZX 10R EWC 4 1:40.128 11 1.124 0.357
5 Wójcik Racing Team REA Gino * Yamaha YZF-R1 EWC 5 1:40.138 6 1.134 0.010
6 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES ALT Florian * Yamaha YZF-R1 EWC 6 1:40.322 4 1.318 0.184
7 ERC-Endurance ROSSI Louis * Ducati Panigale EWC 7 1:40.380 9 1.376 0.058
8 Suzuki Endurance Racing Team MASSON Etienne * Suzuki GSXR-1000 EWC 8 1:40.564 8 1.560 0.184
9 TEAM MOTO AIN ROLFO Roberto * Yamaha YZF-R1 SST 1 1:40.625 3 1.621 0.061
10 MACO RACING Team BOULOM Enzo * Yamaha YZF-R1 EWC 9 1:40.872 6 1.868 0.247
11 Team LRP Poland STEINMAYR Philipp * BMW S1000RR EWC 10 1:41.232 6 2.228 0.360
12 Team Bolliger Switzerland WALRAVEN Nigel * Kawasaki ZX 10R EWC 11 1:41.746 7 2.742 0.514
13 National Motos EGEA Stéphane * Honda CBR 1000 RR EWC 12 1:42.208 8 3.204 0.462
14 Wójcik Racing Team 2 SZKOPEK Marek * Yamaha YZF-R1 SST 2 1:42.791 9 3.787 0.583
15 PITLANE ENDURANCE SARRABAYROUSE Alex * Yamaha YZF-R1 SST 3 1:42.881 8 3.877 0.090
16 3ART BEST OF BIKE PLANCASSAGNE Alex * Yamaha YZF-R1 EWC 13 1:42.983 12 3.979 0.102
17 Motobox Kremer Racing #65 DEHAYE Geoffroy * Yamaha YZF-R1 EWC 14 1:43.293 9 4.289 0.310
18 British Endurance Racing Team RAILTON Jonathan * Suzuki GSXR-1000 EWC 15 1:43.761 8 4.757 0.468
19 No Limits Motor Team KEMMER Christopher * Suzuki GSXR-1000 SST 4 1:43.876 6 4.872 0.115
20 JMA MOTOS ACTION BIKE ORTIZ Gregory * Suzuki GSXR-1000 SST 5 1:44.077 9 5.073 0.201
21 LCR ENDURANCE LEYNINGER Julien * Yamaha YZF-R1 SST 6 1:45.989 3 6.985 1.912

QP1 Rider Red

1 F.C.C. TSR Honda France DI MEGLIO Mike Honda CBR 1000 RR EWC 1 1:39.040 4
2 Suzuki Endurance Racing Team SIMEON Xavier Suzuki GSXR-1000 EWC 2 1:39.521 7 0.481 0.481
3 YART - YAMAHA CANEPA Niccolo Yamaha YZF-R1 EWC 3 1:39.769 5 0.729 0.248
4 Wójcik Racing Team MORAIS Sheridan Yamaha YZF-R1 EWC 4 1:39.814 4 0.774 0.045
5 BMW MOTORRAD WORLD ENDURANCE TEAM HICKMAN Peter BMW S1000RR EWC 5 1:39.837 8 0.797 0.023
6 WEBIKE SRC KAWASAKI FRANCE TRICKSTAR CHECA David Kawasaki ZX 10R EWC 6 1:40.362 11 1.322 0.525
7 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES TEROL Nicolas Yamaha YZF-R1 EWC 7 1:40.380 3 1.340 0.018
8 ERC-Endurance BARRIER Sylvain Ducati Panigale EWC 8 1:40.388 9 1.348 0.008
9 Wójcik Racing Team 2 BERGMAN Christoffer Yamaha YZF-R1 SST 1 1:40.621 8 1.581 0.233
10 3ART BEST OF BIKE BERCHET Morgan Yamaha YZF-R1 EWC 9 1:40.646 6 1.606 0.025
11 TEAM MOTO AIN CLERE Hugo Yamaha YZF-R1 SST 2 1:41.392 10 2.352 0.746
12 MACO RACING Team HILL Stefan Yamaha YZF-R1 EWC 10 1:41.626 9 2.586 0.234
13 Team Bolliger Switzerland JEZEK Ondrej Kawasaki ZX 10R EWC 11 1:41.647 8 2.607 0.021
14 No Limits Motor Team SCASSA Luca Suzuki GSXR-1000 SST 3 1:41.992 8 2.952 0.345
15 PITLANE ENDURANCE PELLIZOTTI Maxim Yamaha YZF-R1 SST 4 1:42.387 9 3.347 0.395
16 Motobox Kremer Racing #65 COLLIAUX Benjamin Yamaha YZF-R1 EWC 12 1:42.816 10 3.776 0.429
17 British Endurance Racing Team DAY Levi Suzuki GSXR-1000 EWC 13 1:43.092 10 4.052 0.276
18 JMA MOTOS ACTION BIKE BONNET Julien Suzuki GSXR-1000 SST 5 1:43.239 7 4.199 0.147
19 Team Aviobike NAPOLI Christian Yamaha YZF-R1 SST 6 1:43.337 10 4.297 0.098
20 Team LRP Poland LEWANDOWSKI Bartlomiej BMW S1000RR EWC 14 1:44.112 7 5.072 0.775

QP1 Rider Yellow

1 YART - YAMAHA FRITZ Marvin Yamaha YZF-R1 EWC 1 1:38.778 2
2 F.C.C. TSR Honda France FORAY Freddy Honda CBR 1000 RR EWC 2 1:39.735 6 0.957 0.957
3 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES MARINO Florian Yamaha YZF-R1 EWC 3 1:39.805 5 1.027 0.070
4 WEBIKE SRC KAWASAKI FRANCE TRICKSTAR NIGON Erwan Kawasaki ZX 10R EWC 4 1:40.200 9 1.422 0.395
5 Wójcik Racing Team PARKES Broc Yamaha YZF-R1 EWC 5 1:40.275 5 1.497 0.075
6 Suzuki Endurance Racing Team BLACK Gregg Suzuki GSXR-1000 EWC 6 1:40.343 7 1.565 0.068
7 ERC-Endurance GINES Mathieu Ducati Panigale EWC 7 1:40.377 6 1.599 0.034
8 BMW MOTORRAD WORLD ENDURANCE TEAM FORAY Kenny BMW S1000RR EWC 8 1:40.424 7 1.646 0.047
9 TEAM MOTO AIN MULHAUSER Robin Yamaha YZF-R1 SST 1 1:40.713 4 1.935 0.289
10 Team LRP Poland KRZEMIEN Kamil BMW S1000RR EWC 9 1:41.390 10 2.612 0.677
11 No Limits Motor Team VITALI Luca Suzuki GSXR-1000 SST 2 1:41.427 4 2.649 0.037
12 MACO RACING Team SUCHET Sébastien Yamaha YZF-R1 EWC 10 1:41.441 4 2.663 0.014
13 Team Bolliger Switzerland PELLIJEFF Jesper Kawasaki ZX 10R EWC 11 1:41.628 8 2.850 0.187
14 National Motos ANTIGA Guillaume Honda CBR 1000 RR EWC 12 1:41.896 4 3.118 0.268
15 3ART BEST OF BIKE LAGRIVE Matthieu Yamaha YZF-R1 EWC 13 1:42.217 8 3.439 0.321
16 Wójcik Racing Team 2 PASEK Adrian Yamaha YZF-R1 SST 3 1:42.897 7 4.119 0.680
17 Team Aviobike BOSCOSCURO Andrea Yamaha YZF-R1 SST 4 1:43.254 5 4.476 0.357
18 Motobox Kremer Racing #65 STRÖHLEIN Stefan Yamaha YZF-R1 EWC 14 1:43.568 4 4.790 0.314
19 PITLANE ENDURANCE NAGORSKI Thibaut Yamaha YZF-R1 SST 5 1:43.612 10 4.834 0.044
20 British Endurance Racing Team BLACKSHAW John Suzuki GSXR-1000 EWC 15 1:44.075 7 5.297 0.463
21 ARTEC HENRIQUES David Kawasaki ZX 10R SST 6 1:46.083 6 7.305 2.008

12 Horas Estoril 2020 - QP 1

1- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Karel Hanika/Marvin Fritz/Niccolo Canepa – 1’39.384 (EWC)

2- F.C.C. TSR Honda France – Honda CBR 1000RR-R – Josh Hook/Freddy Forat/Mike Di Meglio – 1’39.515 (EWC)

3- BMW Motorrad World Endurance Team – BMW S1000RR – Markus Reiterberger/Kenny Foray/Peter Hickman – 1’39.755 (EWC)

4- Wojcik Racing Team – Yamaha YZF R1 – Gino Rea/Broc Parkes/Sheridan Morais – 1’40.075 (EWC)

5- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Etienne Masson/Gregg Black/Xavier Simeon – 1’40.142 (EWC)

6- VRD Igol Pierret Experiences – Yamaha YZF R1 – Florian Alt/Florian Marino/Nico Terol – 1’40.169 (EWC)

7- Webike SRC Kawasaki France TRICKSTAR – Kawasaki ZX-10RR – Jeremy Guarnoni/Erwan Nigon/David Checa – 1’40.230 (EWC)

8- ERC Endurance – Ducati Panigale V4 R – Louis Rossi/Mathieu Gines/Sylvain Barrier – 1’40.381 (EWC)

9- Moto Ain – Yamaha YZF R1 – Roberto Rolfo/Robin Mulhauser/Hugo Clere – 1’40.910 (Superstock)

10- Maco Racing Team – Yamaha YZF R1 – Enzo Boulom/Sebastien Suchet/Stefan Hill – 1’41.313 (EWC)

11- Team Bolliger Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Nigel Walraven/Jesper Pellijeff/Ondrej Jezek – 1’41.673 (EWC)

12- 3ART Best of Bike – Yamaha YZF R1 – Alex Plancassagne/Matthieu Lagrive/Morgan Berchet – 1’41.948 (EWC)

13- Wojcik Racing Team 2 – Yamaha YZF R1 – Marek Szkopek/Adrian Pasek/Christoffer Bergman – 1’42.103 (Superstock)

14- Team LRP Poland – BMW S1000RR – Philipp Steinmayr/Kamil Krzemien/Bartlomiej Lewandowski – 1’42.244 (EWC)

15- No Limits Motor Team – Suzuki GSX-R 1000 – Christopher Kemmer/Luca Vitali/Luca Scassa – 1’42.431 (Superstock)

16- Pitlane Endurance – Yamaha YZF R1 – Alex Sarrabayrouse/Thibaut Nagorski/Maxim Pellizotti – 1’42.960 (Superstock)

17- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffroy Dehaye/Stefan Strohlein/Benjamin Colliaux – 1’43.225 (EWC)

18- British Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Jonathan Railton/John Blackshaw/Levi Day – 1’43.642 (EWC)

19- ARTEC – Kawasaki ZX-10R – Lionel Bergeron/David Henriques/Ludovic Hauser – 1’47.149 (Superstock)

20- LCR Endurance – Yamaha YZF R1 – Julien Leyninger/Gino Castinel/Florent Verchere – 1’48.120 (Superstock)

21- National Motos – Honda CBR 1000RR – Stephane Egea/Guillaume Antiga – 1’42.052 (EWC) *

22- Team AvioBike – Yamaha YZF R1 – Giovanni Baggi/Andrea Boscoscuro/Christian Napoli – 1’43.295 (Superstock) *

23- JMA Motos Action Bike – Suzuki GSX-R 1000 – Gregory Ortiz/Cyril Brivet/Julien Bonnet – 1’43.658 (Superstock)



Login Přihlásit Registrace ›