Překvapení v Moto3 jménem Adam Norrodin

V kubatuře Moto3 byla obdobná situace jako v ostatních kubaturách, povětrnostní podmínky byly v dopoledním tréninku o poznání lepší než v tom odpoledním.

Na čele časové tabulky tak zůstalo pořadí, které jsme zaznamenali už dnes dopoledne, tedy nejrychlejším byl loňský týmový kolega našeho Jakuba Kornfeila Adam Norrodin, za ním skončil jako druhý trojnásobný vítěz GP Nicolo Antonelli a třetí se umístil Andrea Migno. Následovali Gabriel Rodrigo, Marco Bezzecchi jako nejlepší pilot s motocyklem Mahindra, Nicolo Bulega a Lorenzo Dalla Porta. Comeback v této kubatuře slavící ex-mistr světa Danny Kent (KTM) obsadil místo osmé, Top-ten dokompletovali Bo Bendsneyder (Red Bull KTM) a vítěz z Jerezu Aron Canet.

Až na 11. místě se dnes umístil lídr šampionátu Joan Mir, náš Jakub Kornfeil obsadil místo 15., na nejrychlejšího Norrodina ztratil Kornfeil 0.825 sekundy.