Reklama

Překvapení: Tým AGR skončil účinkování v šampionátu Hlavní obrázek k článku: Překvapení: Tým AGR skončil účinkování v šampionátu

Španělský tým AGR ukončil s okamžitou platností své účinkování v mistrovství světa kubatur Moto3 a Moto2. Maria Herrera a Joe Roberts tak byli postaveni na dlažbu.

Po mizerných výsledcích v této sezóně bylo už několik týdnů jasné, že španělský tým AGR (AGR je název dle svých dvou zakladatelů Arguiňano & Gines) populárního televizního kuchaře Karlose Arguiňana ukončí po letošní sezóně své závodění.

Nikdo ale nečekal, že se tak stane ještě před třemi zámořskými závody v Japonsku, Austrálii a Malajsii, a před sezonním finále ve Valencii.

Za AGR letos závodila v MS-Moto3 Maria Herrera a v MS-Moto2 až do letní přestávky Kolumbijec Yonny Hernandez. Ten ale nesplnil očekávání a byl od Brna nahrazen 20-letým Američanem Joem Robertsem.

Ani ten ale nebyl zrovna nejúspěšnějším, stejně jako Herrera, která v průběhu sezóny bodovala pouze jednou jedním bodem.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama