Reklama

Pole-Position v prostřední třídě pro Bagnaiu Hlavní obrázek k článku: Pole-Position v prostřední třídě pro Bagnaiu

Domácí lokalmatador a lídr šampionátu Francesco Bagnaia si vyjel na okruhu «Misano World Circuit Marco Simoncelli» Pole-Position pro nedělní závod prostřední kubatury «Gran Premio Octo di San Marino e della Riviera di Rimini».

Spolu s ním utvoří první řadu gridu ještě včera nejrychlejší Marcel Schrötter z Německa a domácí veterán Mattia Pasini. Ve druhé se postaví Fabio Quartararo (SpeedUp), Brad Binder (KTM) a Jorge Navarro. Ve třetí pak budou Luca Marini, Alex Marquez a druhý jezdec v průběžné klasifikaci šampionátu Miguel Oliveira (KTM), když Top-10 dokompletoval Joan Mir.

Zástupce českého týmu Willi Race Racing Sheridan Morais obsadil v QP 33. pozici a to znamená až 11. řadu gridu.

Gran Premio Octo di San Marino e della Riviera di Rimini - Misano World Circuit Marco Simoncelli, Moto2 - QP

1 42 Francesco BAGNAIA ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 241.0 1'37.121
2 23 Marcel SCHROTTER GER Dynavolt Intact GP Kalex 240.9 1'37.331 0.210 / 0.210
3 54 Mattia PASINI ITA Italtrans Racing Team Kalex 239.4 1'37.416 0.295 / 0.085
4 20 Fabio QUARTARARO FRA + Ego Speed Up Racing Speed Up 237.9 1'37.540 0.419 / 0.124
5 41 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Ajo KTM 241.4 1'37.621 0.500 / 0.081
6 9 Jorge NAVARRO SPA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 241.1 1'37.632 0.511 / 0.011
7 10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 240.7 1'37.645 0.524 / 0.013
8 73 Alex MARQUEZ SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 239.2 1'37.661 0.540 / 0.016
9 44 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Ajo KTM 241.3 1'37.678 0.557 / 0.017
10 36 Joan MIR SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex 238.8 1'37.714 0.593 / 0.036
11 97 Xavi VIERGE SPA Dynavolt Intact GP Kalex 241.6 1'37.774 0.653 / 0.060
12 40 Augusto FERNANDEZ SPA Pons HP40 Kalex 238.5 1'37.826 0.705 / 0.052
13 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA Pons HP40 Kalex 236.8 1'37.834 0.713 / 0.008
14 77 Dominique AEGERTER SWI Kiefer Racing KTM 237.1 1'37.954 0.833 / 0.120
15 22 Sam LOWES GBR Swiss Innovative Investors KTM 236.1 1'37.970 0.849 / 0.016
16 45 Tetsuta NAGASHIMA JPN IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 239.7 1'37.974 0.853 / 0.004
17 2 Jesko RAFFIN SWI Temporary Lavorint SAG Team Kalex 236.9 1'37.982 0.861 / 0.008
18 27 Iker LECUONA SPA Swiss Innovative Investors KTM 238.7 1'38.010 0.889 / 0.028
19 87 Remy GARDNER AUS Tech 3 Racing Tech 3 239.4 1'38.050 0.929 / 0.040
20 5 Andrea LOCATELLI ITA Italtrans Racing Team Kalex 240.2 1'38.053 0.932 / 0.003
21 24 Simone CORSI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 239.5 1'38.156 1.035 / 0.103
22 13 Romano FENATI ITA Marinelli Snipers Team Kalex 239.8 1'38.160 1.039 / 0.004
23 64 Bo BENDSNEYDER NED Tech 3 Racing Tech 3 237.4 1'38.317 1.196 / 0.157
24 62 Stefano MANZI ITA Forward Racing Team Suter 236.7 1'38.505 1.384 / 0.188
25 4 Steven ODENDAAL RSA NTS RW Racing GP NTS 238.2 1'38.671 1.550 / 0.166
26 16 Joe ROBERTS USA NTS RW Racing GP NTS 236.2 1'38.732 1.611 / 0.061
27 89 Khairul Idham PAWI MAL IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 238.6 1'38.766 1.645 / 0.034
28 66 Niki TUULI FIN Petronas Sprinta Racing Kalex 237.9 1'39.128 2.007 / 0.362
29 95 Jules DANILO FRA Nashi Argan SAG Team Kalex 238.9 1'39.496 2.375 / 0.368
30 21 Federico FULIGNI ITA Tasca Racing Scuderia Moto2 Kalex 234.7 1'39.626 2.505 / 0.130
31 52 Danny KENT GBR + Ego Speed Up Racing Speed Up 236.1 1'39.685 2.564 / 0.059
32 32 Isaac VIŇALES SPA Forward Racing Team Suter 234.5 1'40.591 3.470 / 0.906
33 12 Sheridan MORAIS POR Willi Race Racing Team Kalex 236.9 1'40.600 3.479 / 0.009
34 18 Xavi CARDELUS AND Team Stylobike Kalex 237.5 1'40.647 3.526 / 0.047



Login Přihlásit Registrace ›

Reklama