Pole Position pro SRC Kawasaki, 14. Fany Gastro
- Publikovno: 8.6.2019
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
I druhý kvalifikační den pro 8 Hours EWC Oschersleben nejlépe zvládl tým SRC Kawasaki France, druhé místo patřilo týmu Honda Endurance Racing a třetí skončil Suzuki Endurance Racing.
Tým SRC Kawasaki France ve složení Jérémy Guardoni, David Checa a Erwan Nigon je aktuálně v MS-Endurance se ziskem 103 bodů na 2. místě. Se ztrátou 0.064 sec skončila druhá Honda Endurance Racing (GB) v sestavě Randy De Puniet, Yonny Hernandez a Sébastian Gimbert, v aktuální tabulce MS s 75 body na 6. místě. Lídr šampionátu Suzuki Endurance Racing má svém kontě 113 bodů, a jeho sestava Philippe Vincent, Etienne Masson a Gregg Black vyrazí do závodu z třetí pozice, když ztratila 0.218 sec na Pole-Position.
Čtvrté místo obsadil německý tým WEPOL Racing, aktuálně v MS třetí, a jeho sestava je následující: Michael Laverty, Sheridan Morais a Daniel Webb. Od 5. do 9. místa se dnes seřadily YART-Yamaha (A), F.C.C. TSR Honda France (JPN), ERC-BMW Motorrad Endurance (GER), VRD Igol Pierret Experiences (F), polský tým Wójcik Racing Team a Top-10 dokompletoval nejlepší tým v kubatuře STK GERT56 by GS YUASA, kde už zítra poznáme evropského šampióna 2018/2019.
Český tým FANY GASTRO, kterému po prvním dnu patřilo až 16. místo, se posunul celkově na 14. pozici. Zatímco Ondřej Ježek dosáhl času 1:27.892, a Ladislav Chmelík měl své nejrychlejší kolo za 1:30.104, tak nejrychlejší z našich byl opět Karel Hanika výkonem 1:26.967.
8 Hours EWC Oschersleben - 2. Qualifying Rider Blue
1 Team ERC-BMW Motorrad Endurance FORAY Kenny * BMW S1000RR EWC 1 1:26.269 8
2 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE GUARNONI Jérémy * Kawasaki ZX 10R EWC 2 1:26.349 12 0.080 0.080
3 F.C.C. TSR Honda France HOOK Josh * Honda CBR 1000 RR EWC 3 1:26.753 10 0.484 0.404
4 Honda Endurance Racing DE PUNIET Randy * Honda CBR 1000 RRSP EWC 4 1:26.772 9 0.503 0.019
5 WEPOL Racing LAVERTY Michael * Yamaha YZF-R1 EWC 5 1:26.933 7 0.664 0.161
6 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MER… HANIKA Karel * BMW S1000RR EWC 6 1:26.967 10 0.698 0.034
7 YART - YAMAHA PARKES Broc * Yamaha YZF-R1 EWC 7 1:27.207 11 0.938 0.240
8 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES ALT Florian * Yamaha YZF-R1 EWC 8 1:27.449 9 1.180 0.242
9 GERT56 by GS YUASA KERSCHBAUMER Stefan * BMW S1000RR SST 1 1:27.483 10 1.214 0.034
10 3ART- MOTO TEAM 95 LUSSIANA Matthieu * Yamaha YZF-R1 EWC 9 1:27.616 5 1.347 0.133
8 Hours EWC Oschersleben - 2. Qualifying Rider Yellow
1 Honda Endurance Racing HERNANDEZ Yonny Honda CBR 1000 RR… EWC 1 1:26.180 7
2 WEPOL Racing MORAIS Sheridan Yamaha YZF-R1 EWC 2 1:26.721 7 0.541 0.541
3 YART - YAMAHA FRITZ Marvin Yamaha YZF-R1 EWC 3 1:26.899 6 0.719 0.178
4 Suzuki Endurance Racing Team MASSON Etienne Suzuki GSXR-1000 EWC 4 1:27.064 9 0.884 0.165
5 F.C.C. TSR Honda France FORAY Freddy Honda CBR 1000 RR EWC 5 1:27.275 7 1.095 0.211
6 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES MARINO Florian Yamaha YZF-R1 EWC 6 1:27.321 10 1.141 0.046
7 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE CHECA David Kawasaki ZX 10R EWC 7 1:27.365 9 1.185 0.044
8 Team ERC-BMW Motorrad Endurance DA COSTA Julien BMW S1000RR EWC 8 1:27.437 6 1.257 0.072
9 Wójcik Racing Team BERGMAN Christoffer Yamaha YZF-R1 EWC 9 1:27.619 4 1.439 0.182
10 GERT56 by GS YUASA GLÖCKNER Lucy BMW S1000RR SST 1 1:27.705 11 1.525 0.086
A dále:
12 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MER… JEŽEK Ondrej BMW S1000RR EWC 10 1:27.892 8 1.712 0.110
8 Hours EWC Oschersleben - 2. Qualifying Rider Red
1 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES SIMEON Xavier Yamaha YZF-R1 EWC 1 1:26.902 8
2 YART - YAMAHA CANEPA Niccolò Yamaha YZF-R1 EWC 2 1:26.915 6 0.013 0.013
3 Suzuki Endurance Racing Team BLACK Gregg Suzuki GSXR-1000 EWC 3 1:26.934 4 0.032 0.019
4 F.C.C. TSR Honda France DI MEGLIO Mike Honda CBR 1000 RR EWC 4 1:27.336 13 0.434 0.402
5 Team ERC-BMW Motorrad Endurance GINES Mathieu BMW S1000RR EWC 5 1:27.608 5 0.706 0.272
6 WEPOL Racing WEBB Daniel Yamaha YZF-R1 EWC 6 1:27.853 8 0.951 0.245
7 Team 33 Coyote Louit Moto MANFREDI Kevin Kawasaki ZX 10R SST 1 1:27.945 5 1.043 0.092
8 Honda Endurance Racing GIMBERT Sébastien Honda CBR 1000 RRSP EWC 7 1:28.013 3 1.111 0.068
9 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE NIGON Erwan Kawasaki ZX 10R EWC 8 1:28.176 5 1.274 0.163
10 WEBIKE TATI TEAM TRICKSTAR MACKELS Bastien Kawasaki ZX 10R EWC 9 1:28.477 5 1.575 0.301
A dále:
22 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MER… CHMELÍK Ladislav BMW S1000RR EWC 15 1:30.104 10 3.202 0.011
8 Hours EWC Oschersleben - Qualifying
1 11 TEAM SRC KAWASAKI FRANCE GUARNONI Jérémy * CHECA David NIGON Erwan Kawasaki EWC 1:26.324 1:27.057 1:26.264 1:26.548
2 111 Honda Endurance Racing DE PUNIET Randy * HERNANDEZ Yonny GIMBERT Sébastien Honda EWC 1:26.772 1:26.180 1:26.886 1:26.612 0.064
3 2 Suzuki Endurance Racing Team PHILIPPE Vincent * MASSON Etienne BLACK Gregg Suzuki EWC 1:26.785 1:26.822 1:26.693 1:26.766 0.218
4 13 WEPOL Racing LAVERTY Michael * MORAIS Sheridan WEBB Daniel Yamaha EWC 1:26.933 1:26.161 1:27.444 1:26.846 0.298
5 7 YART - YAMAHA PARKES Broc * FRITZ Marvin CANEPA Niccolò Yamaha EWC 1:26.893 1:26.899 1:26.915 1:26.902 0.354
6 1 F.C.C. TSR Honda France HOOK Josh * FORAY Freddy DI MEGLIO Mike Honda EWC 1:26.753 1:27.029 1:27.247 1:27.009 0.461
7 6 Team ERC-BMW Motorrad Endurance FORAY Kenny * DA COSTA Julien GINES Mathieu BMW EWC 1:26.269 1:27.437 1:27.403 1:27.036 0.488
8 333 VRD IGOL PIERRET EXPERIENCES ALT Florian * MARINO Florian SIMEON Xavier Yamaha EWC 1:27.102 1:27.321 1:26.902 1:27.108 0.560
9 77 Wójcik Racing Team REA Gino * BERGMAN Christoffer Yamaha EWC 1:27.769 1:27.619 - 1:27.694 1.146
10 56 GERT56 by GS YUASA KERSCHBAUMER Stefan * GLÖCKNER Lucy BIJSTERBOSCH Pepijn BMW SST 1:27.483 1:27.515 1:28.156 1:27.718 1.170
A dále:
14 21 FANY GASTRO BMW MOTORRAD- by MERCURY … HANIKA Karel * JEŽEK Ondrej CHMELÍK Ladislav BMW EWC 1:26.967 1:27.892 1:30.104 1:28.321 1.773
19 14 MACO RACING Team LEBLANC Grégory * NIGON Johan JERMAN Marko Yamaha EWC
1:27.807 1:28.486 1:30.111 1:28.801 2.253
25 91 ENERGIE ENDURANCE 91 PEŠEK Karel * NAPOLI Christian NAPOLI Federico Kawasaki SST 1:28.854 1:29.272 1:29.306 1:29.144 2.596
32 93 Extéria KSPCS Racing Team by EKO ROSSO Niccolo * BOS Bobby CHOY Martin Suzuki SST 1:29.487 1:30.543 1:31.953 1:30.661 4.113
- Přidat komentář +
- Publikováno: 8.6.2019
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- 20.1. - Northern Talent Cup 2024: Letos bez Čechů
- 19.1. - Michek s týmem Orion vybojovali magické 10. místo na Dakaru!
- 19.1. - Ricky Brabec vyhrál Dakar Rallye 2024
- 18.1. - Michek s Drdajem předvedli etapová maxima!
- 18.1. - Branch vítězem etapy, Brabec zřejmě už celkovým
- 17.1. - Ricky Brabec zvýšil vítězstvím svůj náskok