Komentáře k článku Oliver König jen vteřinu za traťovým rekordem zpět na článek →

 • Nepřihlášený Ten co ví Pondělí 15.dubna, 09:01

  Ano, progres je evidentní. Kvalifikace do závodu!

  Reagovat
 • Nepřihlášený Glosátor Pondělí 15.dubna, 10:09

  Buďme za Olivera rádi. Časy kdy Hanika bodoval a my si toho až tak moc navážili jsou pryč. Salač, který jezdil od mala ve Španělsku a měl super podmínky zdaleka není takový talent jako K.H., Oliver je slušný průměr, o Vojtovi Schwarzovi doposud skoro nikdo ani nevěděl, ale všichni mají schopnost sehnat dostatečný budget na to aby mohli jezdit ve světě. Tak jim to přejme.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Pondělí 15.dubna, 10:33

  Tak nevidel bych jen kvalifikaci, ale i odjety zavod, ano dojel vzadu, ale kdo se dival vi, ze se to tam roztrhlo po dost velke rane tri jezdcu pred Oliverem a vzhledem k te dire uz to sjet neslo, skupinaka se proste vzajemne taha, jasne o tom vypovida poradi v poslednim kole versus v cili - Oliver udelal kus prace.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Josef Johánek Pondělí 15.dubna, 16:48

  Paráda.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Georgio88 Úterý 16.dubna, 08:36

  Osobně nevidím důvod skákat tři metry do vzduchu, ale je to první vlaštovka. Přál bych si, aby to šlo výsledkově nahoru, ale závěry budeme moct dělat až tak v půlce sezóny.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Úterý 16.dubna, 12:22

  Georgio - konecne normalni nazor/komentar, ano, hodnotit neco po dvou zavodech u tymu, ktery vznikl za tri mesice a vse se uci, je hodne predcasne, verim, ze to pujde nahoru

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama