Reklama

Novým prezidentem FIM je Jorge Viegas z Portugalska Hlavní obrázek k článku: Novým prezidentem FIM je Jorge Viegas z Portugalska

Jelikož Rakušan Wolfgang Srb svou kandidaturu před třemi týdny z hodně mysteriozních důvodů na prezidenta FIM stáhl a zbyl tedy pouze jediný kandidát, tak byly dnešní volby v Andoře ve své podstatě pouze symbolické.

Portugalec Jorge Viegas - dosavadní místopředseda - převzal post prezidenta FIM po Vitu Ippolitovi z Venezuely, který po třech obdobích ve funkci prezidenta FIM už nemohl být dále zvolen.

Dále se volili na tři volná místa noví členové rady FIM a noví interní auditoři. Úspěšní kandidáti, kteří se stali členy představenstva FIM, jsou: Jacques Bolle (FFM), Giovanni Copioli (FMI) a Jan Štovíček (ACCR). Úspěšnými kandidáty interního auditora pak jsou: Angelos Bavellas (CYMF), Francesco Brandi (FMI) a David Francis (ACU).

Web Motoforum gratuluje Janu Štovíčkovi k tomuto zvolení a doufá, že se tím podaří zvýšit prestiž českého motocyklového sportu.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama