Komentáře k článku News z české silnice zpět na článek →

 • Nepřihlášený A3 Neděle 23.prosince 2018, 12:11

  Nějak nechápu zařazení Moto3 do přírodních okruhů. To jako děcka Vostatek, Řeháček, Kocourek, Konečný a další mají, abychom je u nás mohli vidět, jezdit v Hořicích nebo Hradci?? A živě si představuji rozhovor, jak přijdou jejich rodiče žádat někoho z o sponzoring.: "..a kde mohu vidět Vašeho syna u nás jet?"... " Nikde, jen ve Španělsku v ETC a CEVu, ale můžete to vidět na youtube..." "Nechápu, proč bych do toho měl dát peníze, co já se Španělskem..."

  Reagovat
 • Nepřihlášený Neděle 23.prosince 2018, 13:23

  Podle vysledku v roce 2018 byla trida moto3 vypsana samostatne, ucast 0 jezdců...! Slouceni mi prijde celkem logicky a nutny. Kdo chce jet Moto3 jako "junior" a mysli to vazne, tak jde do Spanelska a pak popripade do sveta. Slouceni 125GP a Moto3 na prirodnich okruzich je pro "seniory", co maj doma motorku a chtej vyjet a nemeli by jinak kam a kde.

  Reagovat
 • Nepřihlášený A3 Neděle 23.prosince 2018, 16:18

  Který "senior" má doma moto3 a pojede s ní přírodňák? Že se slučujou třídy chápu, nechápu zařazení moto3 do přírodňáků a ne na okruhy.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Neděle 23.prosince 2018, 17:18

  V Aple se Moto3 vubec nepojedou a pokud ano, tak pouze jako Moto3 Honda Cup.. Takze důvod je zrejmy. Je to drahy a ty motorky u nas prakticky nejsou. Pokud to nekdo chce jezdit jako Vostatek, Rehacek apod..., jdou do Spanelska, protoze jinak to nema smysl za takovy balik penez co Moto3 vyjdou. U prirodnich okruzich ta trida jiz existovala, jen se sloucila se 125GP protoze jich je par kusu. Duvod je jasny, bylo a bude jich malo pro samostatnou tridu.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Kawa Čtvrtek 17.ledna 2018, 07:59

  Mám dotaz ohledně závodu v Dymokurech, letos se nejedou?

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama