Reklama

MSJ/CEV-Moto3 v Barceloně: Vyhráli Lopez a Garcia Hlavní obrázek k článku: MSJ/CEV-Moto3 v Barceloně: Vyhráli Lopez a Garcia

V Barceloně dominovali Španělé Alonso Lopez a Sergio Garcia v obou závodech MSJ-Moto3, když oba dva pilotovali motocykly Honda.

První závod MSJ v Barceloně Alonso Lopez, za ním dokompletovali stupně vítězů jeho španělští krajané Jaume Masia a Sergio Garcia. Lopez s motocyklem Honda týmu Estrella Galicia 0,0 zvítězil o pouhých 0,096 sec před Masiou s KTM. Za třemi Španěly byli odmávnuti Japonci Kazuki Masaki a Yuki Kunii, a dále Vicente Perez, Jeremy Alcoba a Dennis Foggia.

Druhý dnešní závod vyhrál Sergio Garcia s náskokem 0,026 sec před Dennisem Foggiou, dále projeli pod šachovnicovým praporkem Jaume Masia, Kazuki Masaki, Rory Skinner a Vicente Perez. Lídr Red Bull Rookies Cupu Aleix Viu obsadil místo 8.

V celkovém pořadí vede Sergio Garcia (Honda) se ziskem 63 bodů o 2 body před Dennisem Foggiou (KTM). 11 bodů ztrácí třetí Jaume Masia (KTM), následují Alonso Lopez (Honda) a Jeremy Alcoba (Honda). Zraněný český jezdec Filip Salač má na svém kontě 5 bodů a to znamená 24. pozici.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama