MS-Side v Le Mans: Qualifying
- Publikovno: 9.4.2016
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Okruh Circuit Bugatti v Le Mans nepatří tento víkend pouze šampionátu MS-Endurance, nýbrž svůj letošní světový šampionát zde otevřeli i „tříkoloví artisté“, tedy kubatura MS-Side.
Jelikož druhý Qualifying na okruhu Circuit Bugatti provázely silné mraky, které později přešly v déšť, tak se pořadí na startovním roštu nezměnilo a Pole-Position si celkem překvapivě odnesli domácí Sébastian Delannoy - Kevin Rousseau. Místo druhé získal ex-šampion Pekka Päivärinta se svou finskou přítelkyní Kirsi Kainulainen, třetí místo získali Tim Reeves a Grégory Cluze. Až P6 patří po Qualifying úřadujícím šampionům z Nizozemí, tedy posádce ve složení Bennie Streuer/Geert Koerts.
V prvním letošním měření sil se představí celkem 27 dvojic! a nechybí mezi nimi ani protagonisté z Tourist Trophy Dave Molyneux/Danile Sayle (GB).
Side World Championship 2016 Qualifying Le Mans - Circuit Bugatti
01. Sébastian Delannoy/Kevin Rousseau (F), 1:43.23802. Pekka Päivärinta/Kirsi Kainulainen (FIN), 1:43.601
03. Tim Reeves/Grégory Cluze (GB/F), 1:44.592
04. John Holden/Stuart Ramsey (GB), 1:44.797
05. Andy Peach/Charlie Richardson (GB), 1:44.960
06. Bennie Streuer/Geert Koerts (NL), 1:45.067
07. Markus Schlosser /Thomas Hofer (CH), 1:45.105
08. Ben Birchall/Tom Birchall (GB), 1:46.318
09. Sean Hegarty/James Neave (GB), 1:46.582
10. Lukas Wyssen/Olivier Chabloz (CH), 1:47.531
11. Mike Roscher/Anna Burkard (D/CH), 1:48.567
12. Brian Gray/Adam Christie (GB), 1:48.862
13. Billy Gällros/Gerard Daalhuizen (S/NL), 1:48.922
14. Jean-Philippe Brunazzi/Michael Rigindeau (F), 1:49.546
15. Jakob Rutz/Marcel Fries (CH), 1:49.937
16. Michael Grabmüller/Sophia Kirchhofer (A), 1:50.395
17. Manuel Moreau/Stéphane Gadet (F), 1:51.086
18. Philippe Gallerne/Helen Deeley (F/GB), 1:52.413
19. Peter Kimeswenger/Markus Billich (A), 1:53.055
20. Dave Molyneux/Danile Sayle (GB), 1:53.569
21. Claude Vinet/Cyril Vinet (F), 1:54.565
22. Olivier Dichamp/Vincent Peugeot (F), 1:54.726
23. Tomas Axelsson/Artis Neilands (S), 1:54.899
¨ 24. Günther Bachmaier/Manfred Wechselberger (A), 1:55.393
25. Tonny Baker/Fiona Baker Milligan (GB), 1:56.175
26. Gérard Causse/Freddy Lelubez (F), 1:56.777
27. Eckart Rösinger/Steffen Werner (D), 1:57.449
- Přidat komentář +
- Publikováno: 9.4.2016
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- 20.1. - Northern Talent Cup 2024: Letos bez Čechů
- 19.1. - Michek s týmem Orion vybojovali magické 10. místo na Dakaru!
- 19.1. - Ricky Brabec vyhrál Dakar Rallye 2024
- 18.1. - Michek s Drdajem předvedli etapová maxima!
- 18.1. - Branch vítězem etapy, Brabec zřejmě už celkovým
- 17.1. - Ricky Brabec zvýšil vítězstvím svůj náskok