MotoAmerica: Superpole pro Beaubiera

Čtyřnásobný šampion US-Superbike Cameron Beaubier (Yamaha) si vyjel Pole-Position pro první závod šampionátu MotoAmerica 2020 na okruhu Road America. První řadu s ním vytvoří jeho týmový kolega Jake Gagne a Toni Elias (Suzuki).

Závodní víkend konaný bez divácké kulisy se koná na 6,515 km dlouhém okruhu na severu USA a Superpole - zúčastnilo se Top-9 z Qualifyings - vyhrál loňský vítěz Cameron Beaubier časem 2:11.776, druhý se umístil o 0,4 sekundy jeho týmový kolega Jake Gagne, třetí skončil mistr světa Moto2 z roku 2010 Toni Elias, který před sezónou přestoupil z týmu Yoshimura Suzuki do týmu Ecstar Suzuki. Top-5 dokompletovali Mathew Scholtz (Yamaha) a Eliasův týmový kolega Bobby Fong (Suzuki). Následovali David Anthony (Suzuki), Josh Herrin (BMW), Kyle Wyman (Ducati), Jake Lewis (BMW) a PJ Jacobsen (Ducati).

Závody jsou přenášeny Live na motoamericaliveplus.com start sobotního závodu je ve 22 hodin, nedělního potom ve 20 hodin (SEČ).