Reklama

Moto3: Saxoprint testuje ve Valencii pouze s Bezzecchim Hlavní obrázek k článku: Moto3: Saxoprint testuje ve Valencii pouze s Bezzecchim

Tým Saxoprint ze Saska přestoupil po dvou letech plných zklamání z motocyklů Peugeot na KTM. A s jedním motocyklem KTM po Bulegovi z týmu VR46 testuje dnes a zítra ve Valencii.

Tým Saxoprint Prüstel prodloužil smlouvu s Jakubem Kornfeilem a neúspěšného Fina Patricka Pulkkinena (16) nahradil na sezónu 2018 Italem Marco Bezzecchim, který 2017 závodil za tým CIP-Mahindra a který byl při GP Japonska odmávnut na 3. místě.

„Budeme ve dnech 20./21. listopadu testovat ve Valencii pouze s Bezzecchim, neboť od týmu SKY-VR46 dostaneme pouze jeden motocykl KTM a sice ten od Bulegy. To ale není zas tak velký problém, neboť Kornfeil už v minulosti na KTM jezdil“, vysvětluje týmový manažer Florian Prüstel.

„Máme ještě dva dny testů IRTA v únoru ve Valencii a v Jerezu, a potom ještě jeden dodatečný v Jerez, a také test v Kataru“, uvádí vše na pravou míru Florian Prüstel a hned dodává: „Navíc během sezóny budeme ještě testovat tři pondělky po závodech Grand Prix v Le Mans, Mugellu a Aragónu“.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama