Reklama

Miguel Oliveira ve Valencii nepojede Hlavní obrázek k článku: Miguel Oliveira ve Valencii nepojede

Pro portugalského jezdce Miguela Oliveiru se letošní sezóna předčasně skončila. 24-letý pilot satelitního týmu Tech3 KTM byl včera operován v rakouském Innsbrucku. Vzhledem k dlouhé době rehabilitace (tři měsíce) nepojede Oliveira ani v sezonním finále ve Valencii.

Vícemistr světa Moto2 z roku 2018 Miguel Oliveira se zranil v Silverstone, kdy kolidoval se značkovým kolegou Johannem Zarcem a zranil si vazy pravého ramena. V FP4 v Austrálii měl kvůli nárazovému větru při vysoké rychlosti highsider a utrpěl poranění zápěstí, ovšem hlavním zdravotním problémem zůstalo rameno.

Po absolvování FP1 v Sepangu se Oliveira dohodl s týmem, že další závodní víkend v Malajsii už absolvovat nebude a odletí raději do Mnichova a potom autem do Innsbrucku, kde se na specializované klinice - je zařízena speciálně pro rakouské sjezdaře - lyžaře; podrobí operaci.

Rookie MotoGP by měl být schopen testování v únoru 2020. Kdo nahradí Oliveiru ve Valencii, bude rozhodnuto v nejbližších dnech.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama