Reklama

Marcel Schrötter umí i na ledě Hlavní obrázek k článku: Marcel Schrötter umí i na ledě

V rámci Pre-Event Monster Energy Grand Prix České republiky se dnes v hokejové aréně DRFG (ex-Rondo) tvrdě bojovalo na ledě. Šestice Komety měla soupeře v sextetu pilotů MotoGP.

Za motocyklové závodníky byli na bruslích k vidění Španěl Joan Mir, Rossiho nevlastní bratr Ital Luca Marini a především opravdu výborný hokejista Němec Marcel Schrötter - Dynavolt Intact GP. Tuto trojici doplnili tři Češi: Lokalmatador Karel Abraham, a oba jezdci týmu Prüstel GP Jakub Kornfeil a Filip Salač.

Ze strany Komety Brno jsme kromě trenéra Petra Fialy na ledě zaznamenali také brankáře Karla Vejmelku, obránce Tomáše Bartejse a Filipa Pyrochtu, stejně jako útočníky Petra Holíka a Petra Kratochvíla.

Byla to tréninková jednotka hokejového týmu a každý z motocyklových jezdců se s ní musel vypořádat po svém. Zatímco Ital Marini zřejmě držel hokejku poprvé v životě, tak Marcel Schrötter na dotaz webu motoforum.cz nijak nepopřel, že hokej hrával. Ovšem například Joan Mir, ačkoliv Španěl, tak se zlepšoval každou minutou.

V závěrečné exhibici na dvě branky se zaskvěl skvělým gólem přímo do levého horního vinglu Vejmelkovy svatyně už jmenovaný Němec Marcel Schrötter.

brno hockey brno hockey 2 brno hockey 3

Foto: autor článkuLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama