Komentáře k článku Locatelli ve šlépějích Casoliho a Pirovana zpět na článek →

 • Nepřihlášený Středa 23.září, 11:07

  Co s ním bude dál ? Měl zůstat v Moto2 v Italtrans, Dalla Porta se tam hodně trápí... nicméně Bastianini jde do motoGP, tak se možná vrátí.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Bosso Středa 23.září, 12:05

  Měl by přejít do WorldSBK s Yamahou, jen se zatím neví do kterého týmu. Šest jezdců je k mání, ale zatím jen 5 motorek: Pata Racing Razgatlioglu + ?, GRT Gerloff + Caricasulo, Ten Kate Baz + chtěli by ještě jednu, ale dle Dosoliho zatím není .... A jsou možné rošády mezi týmy a jezdci! Dle Dosoliho to ale bude jasné v Le Mans...

  Reagovat
 • Nepřihlášený badovini Středa 23.září, 12:51

  než odešel do WSS tak v moto2 už začal vystrkovat růžky.bylo by pro nej určíte lepší zase návrat do moto2 (pokud by se našel kvalitní tým )

  Reagovat
 • Nepřihlášený Romanko Středa 23.září, 13:26

  Bosso, já si matně pamatuju, že ještě před World series se šestistovky jeli při SBK už 1995 nebo ´96 a prvním vítězem té série byl němec, jméno jsem už zapomněl, na Kawasaki ZX6. Pamatuji si to jen kvůli té Kawě. Ale ty to asi budeš znát. Možná to bylo jen něco jako evropský pohár, nevím.

  Reagovat
 • Nepřihlášený Bosso Středa 23.září, 13:37

  Němec Kellner, nebo tak nějak....To ale říkám z hlavy, aniž bych to hledal..

  Reagovat
 • Nepřihlášený Romanko Čtvrtek 24.září, 11:05

  Tak jsem to našel asi po hodině hledání. Nebylo to součástí SBK ale GP, které už měla pod palcem DORNA a oni jako doplňkový program zřídili Thuderbike Trophy. Ale bez konzultace s FIM a Flaminiům se to vůbec nelíbilo a po dvou letech dosáhli ukončení a sami zřídili SSp, nejprve World series a od 1999 už jako World Champinship. A to co jsem měl na mysli je právě ta Thundrtrophy. První ročník tak vyhrál Udo Mark na Kawasaki. Pamatuju si, že říkal, že motorku dostali asi 2 týdny před prvními závody, ale že byla skvělá už z výroby..... Výsledky zde: http://www.road-racing-news-by-mb.de/435427741?i=166388238

  Reagovat
Přidat komentář:


Login Přihlásit Registrace ›