Letošní Suzuka Eight Hours s dvěma Čechy
- Publikovno: 26.7.2017
- Za?~Yazeno v:
- Autor:
Už tento víkend se koná 40. ročník prestižního závodu MS-Endurance, tedy «Suzuka Eight Hours». A v sestavách 68 zúčastněných týmů najdeme i dva Čechy: Karla Haniku a Ladislava Chmelíka.
Program «Suzuka Eight Hours»
Čtvrtek 27. července
13.50 – 14.50 (06.50 – 07.50): 8h Suzuka FP
16.00 – 17.00 (09.00 – 10.00): 8h Suzuka FP
Pátek 28. července
08.30 – 10.30 (01.30 – 03.30): 8h Suzuka FP
11.30 – 11.50 (04.30 – 04.50): 8h Suzuka QP 1 piloti modrá skupina
12.05 – 12.25 (05.05 – 05.25): 8h Suzuka QP 1 piloti zelená skupina
12.40 – 13.00 (05.40 – 06.00): 8h Suzuka QP 1 piloti červená skupina
15.10 – 15.30 (08.10 – 08.30): 8h Suzuka QP 2 piloti modrá skupina
15.45 – 16.05 (08.45 – 09.05): 8h Suzuka QP 2 piloti zelená skupina
16.20 – 16.40 (09.20 – 09.40): 8h Suzuka QP 2 piloti červená skupina
18.00 – 19.30 (11.00 – 12.30): 8h Suzuka FP
Sobota 29. července
14.15 – 15.00 (07.15 – 08.00): 8h Suzuka FP
15.30 – 17.00 (08.30 – 10.00): 8h Suzuka Top 10 Trial
Neděle 30. července
08.30 – 09.15 (01.30 – 02.15): 8h Suzuka FP
11.30 – 19.30 (04.30 – 12.30): 8h Suzuka závod
Celkem 68 týmů bylo vybráno pro letošní «Suzuka Eight Hours». Podívejme se na podrobnou startovní listinu, kde hlavními favority jsou tyto týmy: Yamaha Factory Racing Team (Katsuyuki Nakasuga, Alex Lowes, Michael van der Mark), HARC-PRO Honda (Takumi Takahashi, Jack Miller, Takaaki Nakagami), Yoshimura Suzuki (Takuya Tsuda, Sylvain Guintoli, Joshua Brookes), Kawasaki Team Green (Leon Haslam, Kazuma Watanabe, Azlan Shah) a F.C.C. TSR (Dominique Aegerter, Randy De Puniet), kde nemocného Stefana Bradla - zánět středního ucha - nahradí Josh Hook z Austrálie.
S číslem #52 se představí brněnský tým EKO IVRacing BMW CSEU s motocyklem BMW S1000RR: Karel Hanika/Martin Choy/Ladislav Chmelík. Stabilního jezdce Rakušana Juliana Mayera tedy nahradí druhý Čech - Ladislav Chmelík.
Startovní listina «Suzuka Eight Hours» 2018
1- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Vincent Philippe/Etienne Masson/Sodo Hamahara (EWC)
3- KRP Sanyokogyo & RS-Itoh – Kawasaki ZX-10R – Rikki Shibata/Takeshi Ishizuka/Mitsunori Okamura (SST)
4- Team Sugai Racing Japan – Aprilia RSV4 RF – Yoshiyuki Sugai/Daniele Veghini (EWC)
5- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR SP2 – Dominique Aegerter/Randy De Puniet/Josh Hook (EWC)
6- Titanium Power Hooters Racing – Yamaha YZF R1 – Kazuma Tsuda/Kazuki Tokudome (EWC)
7- YART Yamaha – Yamaha YZF R1 – Broc Parkes/Marvin Fritz/Kohta Nozane (EWC)
8- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Horst Saiger/Roman Stamm/Michael Savary (EWC)
9- BMCJ Motorrad Rennsport – BMW S1000RR – Koji Teramoto/Pedro Vallcaneras (EWC)
03- MotoMap Supply FutureAccess – Suzuki GSX-R 1000 – Yoshihiro Konno/Josh Waters/Nobuatsu Aoki (EWC)
04- Honda Hamamatsu Escargot & Sayama Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Shinji Noyori/Shioto Kimura/Ikumi Shimizu (EWC)
10- EVA RT Webike Trick Star – Kawasaki ZX-10R – Erwan Nigon/Hitoyasu Izutsu/Gregory Leblanc (EWC)
11- Kawasaki Team Green – Kawasaki ZX-10RR – Kazuma Watanabe/Leon Haslam/Azlan Shah Kamaruzaman (EWC)
12- Yoshimura Suzuki Motul Racing – Suzuki GSX-R 1000 – Takuya Tsuda/Sylvain Guintoli/Joshua Brookes (EWC)
13- Mistresa with ATJ Racing – Honda CBR 1000RR – Takahiro Nakatsuhara/Taro Sekiguchi (EWC)
15- Team Etching Factory – Yamaha YZF R1 – Mitsuteru Nakaoka/Kotaro Arikawa/Daiki Keiraku (EWC)
17- Route 17 Honda Dream Kitakyushu Team Life – Honda CBR 1000RR – Masayuki Tokunaga/Tsuna Nishinaka/Jyoji Nakamura (EWC)
19- Moriwaki Motul Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Yuki Takahashi/Ryuichi Kiyonari/Dan Linfoot (EWC)
20- KMII Z-Tech – Suzuki GSX-R 1000 – Kenshiro Wada/Kazuki Kawase/Tatsuro Saitou (EWC)
21- Yamaha Factory Racing Team – Yamaha YZF R1 – Katsuyuki Nakasuga/Alex Lowes/Michael van der Mark (EWC)
22- SatuHATI Honda Team Asia – Honda CBR 1000RR SP2 – Dimas Ekky Pratama/Ratthapong Wilairot/Zaqhwan Zaidi (EWC)
23- Team Vital Spirit – BMW S1000RR – Yuto Sano/Noriyuki Tsujimoto/Katsuto Sano (EWC)
24- Clever Wolf Racing & 3 ART – Yamaha YZF R1 – Mitsuo Saito/Alex Plancassagne/Anthony Dos Santos (EWC)
25- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR SP2 – Daijiro Hiura/Yudai Kamei/Takashi Yasuda (EWC)
27- TransMap Racing Team Nagano with Ace Café – Suzuki GSX-R 1000 – Masahiko Ohishi/Shigenori Sakurayama/Daisuke Kisamori (EWC)
29- Dog House Bom Kood – Suzuki GSX-R 1000 – Keita Iwatani/Teruki Yasufuku/Tatsuya Yoshimichi (EWC)
31- Hamamatsu Team Titan – Suzuki GSX-R 1000 – Tsubasa Inuki/Kazuma Takeda (EWC)
32- Team Rabid Transit – Yamaha YZF R1 – Sheridan Morais/Bjorn Estment/Brandon Cretu (EWC)
33- Japan Post Honda Kumamoto Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Mitsuhiro Yoshida/Kazuhiro Kojima/Satoru Iwata (EWC)
34- Honda Ryokuyokai Kumamoto Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Takumi Inoue/Makoto Kitaori (SST)
35- Plus One MCRT – Kawasaki ZX-10R – Hiroshi Imazu/Kiyotsugu Tajima/Motohiro Hisazumi (EWC)
39- BMW Motorrad39 – BMW S1000RR – Daisaku Sakai/Raffaele De Rosa/Christian Iddon (EWC)
41- Iwata Racing Family – Yamaha YZF R1 – Takeshi Miyakoshi/Tomohiro Ueno/Tatsuhiko Sato (SST)
51- T Motokis Altec ICU Kawauso RT – Yamaha YZF R1 – Yukihiro Higuchi/Kyota Fukuyama/Sakito Kotani (EWC)
52- EKO IVRacing BMW CSEU – BMW S1000RR – Karel Hanika/Martin Choy/Ladislav Chmelík (EWC)
56- TONE RT Syncedge 4413 – BMW S1000RR – Yuta Kodama/Shinya Takeishi/Gun Nakamoto (SST)
57- RSG Racing with School Family – Honda CBR 1000RR – Ryosuke Katahira/Shin Tsutsui/Kengo Tono (SST)
58- RS-Garage Harada Himeji – Kawasaki ZX-10R – Hirotaka Harada/Tomohiro Nakayama/Masaki Adachi (EWC)
59- HKC & IMT Racing – Yamaha YZF R1 – Takaharu Kishida/Tadashi Asahina (EWC)
61- Team de” Light – Ducati Panigale R – Takaya Okuda/Shigeo Mori/Homare Kataoka (EWC)
65- Motobox Kremer Racing – Yamaha YZF R1 – Geoffroy Dehaye/Jan Viehmann/Florian Galotte (EWC)
69- Yamashina Kawasaki & Business Ralliarrt & YIC – Kawasaki ZX-10R – Shigeru Yamasaki/Masayuki Matsumoto/Tamotsu Mizusawa (EWC)
71- Team Kagayama – Suzuki GSX-R 1000 – Yukio Kagayama/Naomichi Uramoto/Hafizh Syahrin (EWC)
72- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR SP2 – Ryo Mizuno/Jason O’Halloran/Jamie Stauffer (EWC)
73- R.C. Norimono with motoLab EJ & TriPoint – Honda CBR 1000RR – Kazuo Miura/Tsutomu Sakamoto/Eisuke Samura (EWC)
74- Akeno Speed Yamaha – Yamaha YZF R1 – Anthony West/Makoto Inagaki/Yusuke Nakamura (SST)
75- ITO Racing GMD & Redgriffin – Yamaha YZF R1 – Nobuyuki Ohsaki/Keisuke Maeda (SST)
77- Honda Koyokai Dream Racing Team – Honda CBR 1000RR SP2 – Hiroshi Nakamura/Hisao Kurayama/Tsuyoshi Kuribayashi (EWC)
78- Honda Blue Helmets MSC Kumamoto & Asaka – Honda CBR 1000RR SP2 – Kensuke Mori/Shinpei Shikanai/Takuya Ohtsuka (EWC)
79- Team SuP Dream Honda – Honda CBR 1000RR SP2 – Shinichi Itoh/Gregg Black/Damian Cudlin (EWC)
82- Banner Racing Ducati Osaka East – Ducati Panigale R – Tomohiro Kaneda/Kazuyoshi Dan/Taiki Sato (EWC)
83- Team JP DFR & RS-Itoh – Kawasaki ZX-10RR – Masahiro Shinjo/Mark Aitchison/Kazuki Watanabe (EWC)
85- Honda QCT Meiwa Racing – Honda CBR 1000RR – Masayuki Yamanaka/Motoyuki Andou/Tomohiro Nakayama (EWC)
87- Team Hanshin Riding School – Kawasaki ZX-10RR – Akira Yanagawa/Osamu Nishihima/Katsuya Matsuzaki (SST)
88- Club Next & Motobum – Honda CBR 1000RR – Hikaru Yoshihiro/Kenichi Sakurai/Yasuhiro Mastukawa (EWC)
91- ActiveLink TIO Verity – BMW S1000RR – Akihiro Igarashi/Yoshinobu Takahashi/Toshihiko Tsuji (SST)
94- GMT94 Yamaha – Yamaha YZF R1 – David Checa/Niccolò Canepa/Mike Di Meglio (EWC)
95- S-Pulse Dream Racing IAI – Suzuki GSX-R 1000 – Hideyuki Ogata/Marcel Schrotter (EWC)
96- Team Frontier – Honda CBR 1000RR – Keiji Nakamura/Hiromichi Kunikawa/Louis Rossi (EWC)
99- oosakamobius icuRT99 & Outrun & motokids – Yamaha YZF R1 – Sho Nakamoto/Kazunori Yoshida (EWC)
090- au & Teluru Kohara RT – Honda CBR 1000RR SP2 – Kousuke Akiyoshi/Hikari Ohkubo/Tetsuta Nagashima (EWC)
104- Honda Dream Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Tatsuya Yamaguchi/Tomoyoshi Koyama (EWC)
111- Honda Endurance Racing – Honda CBR 1000RR SP2 – Julien Da Costa/Sebastien Gimbert/Freddy Foray (EWC)
112- Honda EG Racing – Honda CBR 1000RR – Keiichi Honda/Tomomasa Nakamura/Kazuya Shimoda (EWC)
135- TeamTras 135 HP – BMW S1000RR – Tomoya Hoshino/Hijiri Yamamoto/Jun Tadokoro (EWC)
321- Favorite Factory + Suzuka R&D – Yamaha YZF R1 – Seiji Yasutomi/Yuki Kirii/Jyunji Tonari (SST)
502- NCXX Racing – Yamaha YZF R1 – Toshiki Kunimatsu/Tadayuki Yoshida/Kengo Nagao (SST)
634- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 1000RR SP2 – Takumi Takahashi/Takaaki Nakagami/Jack Miller (EWC)
903- NOI:Z Racing Team – Yamaha YZF R1 – Kizuku Fuke/Tsunekazu Nakai/Takeshi Tamura (EWC)
- Přidat komentář +
- Publikováno: 26.7.2017
- Zařazeno v:
- Autor:
Nejnovější články
Další z rubriky
- 20.1. - Northern Talent Cup 2024: Letos bez Čechů
- 19.1. - Michek s týmem Orion vybojovali magické 10. místo na Dakaru!
- 19.1. - Ricky Brabec vyhrál Dakar Rallye 2024
- 18.1. - Michek s Drdajem předvedli etapová maxima!
- 18.1. - Branch vítězem etapy, Brabec zřejmě už celkovým
- 17.1. - Ricky Brabec zvýšil vítězstvím svůj náskok