Reklama

Guandalini Racing: Massimo Roccoli out, Alessandro Andreozzi in Hlavní obrázek k článku: Guandalini Racing: Massimo Roccoli out, Alessandro Andreozzi in

Hodně diskutabilní tým ze závodního seriálu WorldSBK - italská stáj Guandalini Racing - opět mění svého jezdce. Ital Massimo Roccoli končí a nahradí ho jeho krajan Alessandro Andreozzi.

Guandalini Racing nastoupí do závodu v Portimao už se čtvrtým letošním pilotem. V sedle motocyklu Yamaha YZF-R1 se objeví Alessandro Andreozzi, kterého si pamatujeme z jeho účinkování za tým Pedercini Kawasaki s motocyklem podkubatury EVO - 19. místo za zisk 22 bodů.

Jen si zopakujme: Manažer týmu Mirco Guandalini začal sezónu 2017 s italským jezdcem Riccardem Russem (od Phillip Islandu do Misana), dále za něho startovali Jakub Smrž (Laguna Seca) a Roccoli (Lausitzring).

Mirco Guandalini zdůvodnil změnu jezdce pro Corsedimoto následovně: „Massimo se ještě plně nezotavil ze svého zranění ramene, které utrpěl na Lausitzringu. Proto jsme angažovali Alessandra Andreozziho, který pilotuje R1 v italském šampionátu a je jen správné, že dostal šanci“.

Mimochodem: Roccoli ale nemá při závodním německém víkendu zaznamenán žádný pád...!

26-letý Andreozzi je aktuálně v italském šampionátu CIV-Superbike na čtvrtém místě.

Foto: Archív autoraLogin Přihlásit Registrace ›

Reklama