Reklama

Další oběť na Tourist Trophy: Jochem van den Hoek Hlavní obrázek k článku: Další oběť na Tourist Trophy: Jochem van den Hoek

Druhou letošní obětí závodu Tourist Trophy se stal Nizozemec Jochem van den Hoek, kterého známe z loňských Hořic z úspěšných startů v seriálu IRRC v kubatuře Superbike.

Letošní ročník Tourist Trophy dnes bohužel oznámil už druhý smrtelný úraz, obětí se stal Nizozemec Jochem van den Hoek. Včera v noci už zemřel Davey Lambert, který podlehl zraněním z nedělního závodu Superbike.

V dnešním závodě Superstock došlo hned v prvním kole k havárii Jochema van den Hoeka. Pilot s motocyklem Honda havaroval na km 11., veškeré pokusy záchranného týmu přímo na místě byly neúspěšné.

Van den Hoek debutoval na Tourist Trophy na Isle of Man vloni. Ve své premiéře - v Superbike-TT obsadil P44., v závodě Superstock byl odmávnut na P34., závěrečný závod loňského ročníku Senior-TT ukončil na P36.

Tento rok se 28-letý van den Hoek, pocházející z Werkendamu, umístil v závodě Superbike na P27 - nejlepší jeho umístění na TT - a vyjel si bronzovou repliku.

Jochem vd Hoek skončil vloni celkově v IRRC-Superbike na 5. místě, v Hořicích byl odmávnut na P7 a P5. Po letošním prvním závodě v Hengelu byl vd Hoek celkově na P7, v Hořicích ho ale nikdy už neuvidíme.

Nizozemský jezdec Jochem vd Hoek se tak bohužel stal už 254. obětí závodů na Tourist Trophy.

R.I.P.Login Přihlásit Registrace ›

Reklama